Feridun Kunak Saç Serumu Kullanıcı Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Sude
  • 369 Görüntülenme
  • 1 Yorum
S

Sude

Üye
Feridun Kunak saç serumu kullanıp bilgi verebilecek olan var mı facebook'ta reklamını gördüm sitesine baktığımda açıklamaları okudum baya iddialı özellikleri var saç dökülmesini %99 önler, yeni saç oluşumunu hızlandırır, saç kökü hücrelerini yeniler, hızlı saç uzamasını destekler, 10 yıldır dökülmüş saçları tekrar çıkartır, beyazlamış saçları koyulaştırır gibi etkili özellikleri var. Trendyolda kullanıcı yorumlarını okudum almak istiyorum ama saç çıkaracağını düşünmediği için almadım uzun süre kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşmaları mümkün mü?

Feridun Kunak Saç Serumu Kullanıcı Yorumları.jpg

D

Durubeyaz

Üye
Ürün beklediğimden küçük 50 ml saçlarım aşırı dökülüyor, aşırı cansız ve uzamıyor 2 aydır kullanıyorum şu anlık bir etkisini görmedim kutusunda 3 ay düzenli kullanın yazıyor.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
65
Üst Alt