Finasterid ön çizgi ve şakaklar

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Dreamerb
  • 256 Görüntülenme
  • 3 Yorum
D

Dreamerb

Üye
Arkadaşlar merhaba finasteride başlamıştım 3 aydır kullanıyorum merak ettiğim bu ilaç ön saç çizgisini bozuyormu? Diğer forumlarda saçları inceltip saç çizgisini bozduğunu söyleyenler olmuş. Yani şakakları tepeyi seyreltme yapıyor mu? Benim tepe ve şakaklarda çok hafif seyrek yerler var çok yakından bakınca belli oluyor. Finasteride kullanarak buraları tamamen kalnılaştırıp güçlendirebilir miyim? Tamamen dolabilir mi yani o kısımlar?

M

Mems

Üye
Finasterid her kişide farklı sonuçlar yapıyor kimisi fayda görürken kimisi iyi değil oluyor.

L

lusyus

Üye
Üye
Testo dönüşemediği için tek başına kalır yükselir buna reflex diyorlar. Bu durumdan ön saçlar hızlı etkilenebilir

S

Selçuk

Üye
bende yaklaşık 1 aydır finasteride kullanıyorum, şakaklarda etkili mi değil mi görmek için 8-12 ay arası beklemelisiniz diye okudum çoğu yerde. saç kaybı hala yaşıyorum ince saçlar 8-12 ay arasında daha güçlü gelir ve saç kazanmasanız bile saçlar gürleştiğinden saç çizginiz daha iyi gibi gözükür diyorlar. Bence sende kullanmaya devam et 6 ay daha sonuçlarına bakarsın ona göre karar verirsin

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
73
Üst Alt