Finasterid Reçetesiz Alınır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yavuz
  • 1K Görüntülenme
  • 3 Yorum
Y

Yavuz

Üye
Merhaba arkadaşlar 21 yaşındayım saçlarımda son zamanlarda incelmeler dökülmeler oluşmaya başladı babamın kel olması nedeniyle dökülme korkusu yüzünden finasterid kullanmaya karar verdim. Saçlarımın eski haline gelmesi için ilk 2 ay her gün 1/4 diğer günler 3 günde 1 tana olarak kullanmayı düşünüyorum. Fakat forumda ki tecrübeli arkadaşlara danışanacağım bir kaç konu olacak.

Proscar tablet saç için etkisi nasıl, kalite olarak bunu mu yoksa dutasterid mi önerirsiniz?

Finasterid kullanan kişilerin yorumlarını okuduğumda saçlarında seyrelmeler oluştuğunu yazmışlar bende de ön çizgiyi daha çok bozar mı?

İlacı kullanmaya başladıktan ne kadar zaman sonra fayda sağlar?

İncelmiş saçlara eskisi gibi kalite artışı sağlar mı? Finasterid eczaneden reçetesiz alınabilir mi?

Herkesten yorum bekliyorum. Cavaplar için şimdiden teşekkürler.

M

Merlin

Üye
Eczaneden reçetesiz alınabiliyor. Genelde 1/4 olarak kullanılıyor. Her gün akamları aynı saatte almak gerekiyor. İlk aylar saç incelmesi yaptığı doğru ama daha sonraki aylarda saçları gürleştiriyor. Yaşından dolayı dutasterid kullanmanı önermem şimdilik finasterid ile korumaya çalış.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Y

Yavuz

Üye
Eczaneden reçetesiz alınabiliyor. Genelde 1/4 olarak kullanılıyor. Her gün akamları aynı saatte almak gerekiyor. İlk aylar saç incelmesi yaptığı doğru ama daha sonraki aylarda saçları gürleştiriyor. Yaşından dolayı dutasterid kullanmanı önermem şimdilik finasterid ile korumaya çalış.
Teşekkürler hocam. Saç baya psikolojimi bozmaya başladı daha fazla dökülmeden önüne geçmek istiyorum

Akhan

Akhan

Üye
Dutasterid daha etkili dostum bunu kullan tip 1 ve tip 2 dht enzimi blokluyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
52
Robots
73
Üst Alt