Finasterid saçlarımı daha çok döktü

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mertata
  • 270 Görüntülenme
  • 3 Yorum
M

Mertata

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Selamlar bundan 3 ay önce saçlarım çok az dökülüyordu ama kafama taktım ve forumdan bir arkadaşın önerisi üzerine finasterid kullanmaya başladım. Başladıktan 2 ay sonra birden sol şakağımda bir açılma fark ettim. Saçlarım yağlanmaya başladı ve feci şekilde dökülmeler başladı. Hemen dutasteride geçtim 1 aydır düzenli kullanıyorum. Çok takıntı yaptım henüz 23 yaşındayım şakaklarım sürekli geriliyor. Sizce dutasterid kullanmayı sürdürmeli miyim yoksa ilaçlar gerçekten ters etki yapıp saçı dökmüş olabilir mi?
 
Realty

Realty

Üye
Mesajlar
26
Puanları
3
Shedding dönemi olabilir en az 6 aya kadar süre verip görmelisin. İncelip güçsüzleşmiş saçlar önce döküp sonra yenilerini çıkarabilir.
 
E

Eleanor

Üye
Mesajlar
31
Puanları
8
Minoxidil kullanıyormusun yada başka bir losyon?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
419
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
256
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
398
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
398
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
233
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
372
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
3
Üst Alt