Finasterid ve xpecia tablet kullanımı nasıl olmalı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi toledo
  • 300 Görüntülenme
  • 4 Yorum
T

toledo

Üye
Arkadaşlar merhaba benim 7 aydır orta şiddette saç dökülme sorunum var finasterid ve vitamin takviyesi kullanmak istiyorum işe yarar mı sizce? Günde 1 mg finasterid ve 5 mg biotin ya da 1 finasterid 2 xpecia tablet mi doğru olan

P

ParadoX

Üye
Genetik dökülmen varsa dutasterid kullan finasterid ile yaramıyor eğer normal dökülmen açıklığım yoksa sadece sağlıklı beslen ve biotin kullan

C

Chemist

Onursal Üye
Moderatör
Arkadaşlar günde orta şiddette saç dökülme var finasterid ve vitamin takviyesi kullanmak istiyorum işe yarar mı sizce? Günde 1 mg finasterid ve 5 mg biotin ya da 1 finasterid 2 xpecia tablet mi doğru olan
Foto eklersen durumun net anlaşılır öyle herşeye leblebi gibi ilaç kullanılmaz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
T

toledo

Üye
Foto eklersen durumun net anlaşılır öyle herşeye leblebi gibi ilaç kullanılmaz
Fotoğraf eklerim tabi yaşım 23 olduğu için dutasterid ağır bir ilaç diyorlar bu yaşta kullanmam doğru olur mu?

P

ParadoX

Üye
Fotoğraf eklerim tabi yaşım 23 olduğu için dutasterid ağrı bir ilaç diyorlar bu yaşta kullanmam doğru olur mu?
Finasterid az çok dutasterid ile aynı kategoride bir ilaç kullancan bir de işe yaramayacak boşa kullanma diye yazdım

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
305
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
204
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
710
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
577
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
602
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
47
Üst Alt