Fito Krem Ne İşe Yarar?

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi esrose
 • 208 Görüntülenme
 • 1 Yorum
esrose

esrose

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Fito Krem Ne İşe Yarar


Fito krem dünya genelinde cilt bakımıyla yara tedavisi alanında kullanılan en popüler kremlerden biridir. Cilt tedavisi için sıklıkla kullanılmasının nedeni cilt üzerinde, yaraların yada sivilcelerin bıraktığı izleri - lekeleri yok etmede başarılı olmasıdır.

Fito krem içeriğindeki etken maddesi buğday ekstresi (triticum vulgare) ve etilenglikol monifenil eter olan ve genel olarak lavanta esansı olarak bilinir, cilt hücrelerini yenileyerek altta yeni pürüzsüz deri tabakası oluşmasını sağlar. Bu kremi düzenli olarak lekeli olan bölgeye ince tabaka halinde masaj yaparak uygulama yapabilirsiniz.

Aynı zamanda epilasyon ve lazer tedavisi sonrası oluşan kızarıklık, şişme gibi tahribatı en aza indirmek için fito krem kullanabilirsiniz.

Vücudun herhangi bir bölgesinde, cilt üzerinde oluşacak her türlü hasarın ve yaranın giderilmesi için tercih edilen ilk krem olması da, bu sayede gerçekleşmektedir.

Fito Krem Ne İçin Kullanılır?​

 • Bu krem ciltte oluşan yaşlılık belirtileri, çeşitli kozmetiklerin oluşturduğu lezyonlar, karın çatlakları ve meme başı çatlakları tedavisi için kullanılır.
 • Su çiçeği rahatsızlığı sonrası oluşan kızarıklıkların yok edilmesi için fito kremi düzenli kullanıldığında cildin renk ton eşitsizliğini ayarlar.
 • Yara tedavisinde derin kesiklerde, ameliyat yaralarında, kaza sonucu oluşan derin cilt hasarlarda bu kremi uygulayabilirsiniz.
 • Fito krem dudak kurumasında, dudak çatlaklarını iyileştirmek için kullanılabilir. Dudaklara az bir miktar sürülmeli çok az sürülmemeli ve asla yutulmaması gerekir.
 • Fito krem cilt lekeleri ve sivilcelerin bıraktığı lekeleri yok etmede çok etkisi vardır. Cildi hücrelerini yenileyen bu kremi düzenli olarak lekeli olan bölgeye ince tabaka halinde masaj yaparak deriye yedirin.
 • Epilasyon ve lazer sonrası oluşan tahribatı en aza indirmek için fito krem kullanabilirsiniz.

Fito Krem Nasıl Kullanılır?​

 • Fito krem ile sivilce izlerini yok etmek için ilgili bölgeye günde 1 defa temiz cilde uygulamanız yeterli olur.

 • Fito kremi yüze de rahatlıkla sürülebilir. Kremi problemli bölgeye en az 2 defa sürün. Kremi sürüp ovalayarak yedirin.

 • Ameliyat yarası derin kesik, çizik var ise bir gazlı bezle üzerini kapatmak gerekmektedir. Daha sonra tekrar krem sürülmeden önce mutlaka su ile temizlenmeli ve krem sürülmelidir.

Fito krem kullanıcılar tarafından sıklıkla cilt bakımı için kullanılan bir tedavi edici medikal bir kremdir. Kremi kullanan üyelerimiz deneyimlerini, yorumlarını ve memnun kalıp kalmadığını yazabilirler.
 
S

Slience

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Fito kremi 6 gündür kullanmama rağmen yanağımdaki sivilce izlerinin hafiflediğini fark ettim, cilt lekeleri, sivilce izlerini kısa sürede geçiren çok faydalı bir kemdir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
350
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
468
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
206
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
226
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
221
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
252
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
29
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
44
Robots
3
Üst Alt