Folixir Kullanıcı Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Haki
  • 487 Görüntülenme
  • 4 Yorum
H

Haki

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Erkek tipi saç dökülmesi önlemek için geliştirilmiş içeriği özel bitkisel ekstralar ile formüle edilmiş saç güçlendirici besleyici losyondur. Folixir losyon düzenli kullanıldığı taktirde gözle görülür etkiler sağlamaktadır.

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü (Losyon) içerisinde bulunan doğal ve bitkisel içerikli Dr.Meral’s Elixir® No 23 Herbal Nanosome Complex (Patent Pending):

  • Saç dökülmesi sebepleriyle mücadele eder.
  • Saç köklerini aktive ederek yeni ve sağlıklı saç gelişimini destekler.
  • Klasik ürünlerden 17 kat daha güçlü formüle edilmiştir. Hiçbir sistemik yan etkisi yoktur. Yapay renklendirici ve Paraben içermez.

Dr. Meral's Elixir ® No 23 Formülü

Botanik Özlü Güvenilir, Doğal ve Bitkisel İçerik

Dermatoloji Profesörü Tarafından Daha Dolgun, Kalın, Sağlıklı Saçlar İçin Geliştirildi

In vitro Test Edildi ve Etkinliği ve Güvenilirliği Onaylandı.

Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü, dermatoloji profesörü ve bilimsel araştırma grubu tarafından özellikle saç seyrelmesi sorunu yaşayanlar, daha sağlıklı ve dolgun saçlara sahip olmak isteyenler için geliştirilmiştir. Dr. Meral's Elixir ® No 23 Formula, doğal maddeler ve antioksidanlar içerir.

Folixir saç dökülmesi önleyici serum, düzenli kullanıldığında, incelen saçlarda kalite artışı sağlamaya yardımcı olur.

Saçları önlemeye yardımcı olur

Minyatürleşmiş saç köklerini besleyerek daha dolgun, daha güçlü ve daha kalın saçlara yardımcı olur. Erkekler ve kadınlar için güvenli ve etkilidir.

Bu ifadeler Gıda ve İlaç Dairesi tarafından değerlendirilmemiştir. Bu ürün herhangi bir hastalığı teşhis etmek, tedavi etmek, iyileştirmek veya önlemek için tasarlanmamıştır.

İnceltici Saçlar için Folixir Advanced Care Serum'u uygulamak günde sadece 1 dakika sürer. Tercihen serumu temiz saç derisine uygulayın. Kullanmadan önce şişeyi hafifçe çalkalayın. Pipeti işaretli seviyeye (1 ml) kadar pipet üzerinde iki kez doldurun ve kafa derisinin etkilenen ve çevresindeki bölgelere 2 ml serum uygulayın. Serumu kuruyana kadar kafa derisine nazikçe masaj yapın. En az 3-4 saat yıkamayın. En iyi sonuç için, Folixir Saç İnceltici Ürünler serisinden bir şampuanla birlikte günlük olarak Folixir Advanced Care Serum for Thinning Hair kullanılması önerilir. Sonuçlar değişebilir.

Saç derinizde fazla sebum varsa, saç derinizde aşırı sebum üretimi durana kadar 2 ml'den fazla serum kullanın. Aşırı sebum üretimini durduran doz, Folixir Saç Dökülmesine Karşı Yoğun Terapi Formülü 'den en etkili sonuçları elde etmek için ideal günlük dozunuzdur.

Arkadaşlar folixir ürünlerini kullanıp deneyimlerini paylaşacak olan var mı? Nasıl memnun kaldınız mı?
 
S

Simge

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
Şampuanı güzel saç dökülmesine iyi geldi diyebilirim memnun kaldım uzun süredir kullanıyorum
 
L

Locatinon

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Şampuanlar hemen hemen aynı diyebilirim, bir çok şampuan içeriği aynı sadece bu alanda bir kaç şampuan var içeriği çok güçlü onlarda çok pahalı
 
J

Jake

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Var mı kullanan arkadaşlar
 
N

Norman

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Ben folixir şampuanı 2 kutu kullandım hoş bir şampuan güzel temizliyordu dökülmeler için bir şey diyemeyeceğim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
350
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
216
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
339
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
352
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
201
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
328
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
52
Çevrim içi ziyaretçiler
28
Toplam ziyaretçi
80
Robots
5
Üst Alt