Fucidin krem sivilce izlerine iyi gelir mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Cheesy
  • 305 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Cheesy

Üye
Ciltte çıkan iltihaplı sivilceler için fucidin kremi kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi benim yüzümde, boyun bölgemde bir de sırtımda 2-3 yıldır sivilceler çıkıyor bu sivilcelerin bazıları küçük bazıları büyük boyutta büyük olanların içleri iltihaplı patlatınca içinden iltihap çıkıyor bazılarında kanama oluyor özellikle sırt bölgemde üst taraflarında çok sayıda sivilce var bu sivilceler için kesin bir yöntem çözüm var mı özellikle yüz bölgemdeki çıkan sivilce ve akneler bazen kalıcı leke bırakabiliyor daha önce azelderm krem kullandım yüzümü çok yaktığı için bırakmak zorunda kaldım bazı zamanlar sivilceler artış gösteriyor tretin kremde kullanmıştım cildi soyuyor o yüzden kullanmak istemiyorum bu iltihaplı sivilceleri fucidin krem ile geçirebilir miyim daha önce kullanmış arkadaşlar bilgi verebilir mi?

A

Ayhan

Üye
Vücudun krem sivilce tedavisinde pek tercih edilen bir krem değildir daha çok azelderm krem ile tiretini krem kullanılır tretin kremi uygun dozajda ve belirli aralıklarla kullanmanız gerekir yoksa cildinizi aşırı miktarda soyma yapar tahriş oluşur azelderm krem kurutucu özelliği vardır bunu sivilceyi çok az bir şey sıktıktan sonra üzerine ince bir tabaka halinde uygulayın 2 saat deride beklesin üzerine elbise falan temas ettirmeyin bu şekilde sivilceleri kısa sürede kurutup cildinizi pürüzsüzleştirir sivilce çıkmaması için de aşırı yağlı besinleri tüketmemenizi tavsiye ederim.

A

Azra

Üye
Fito krem yada nadixa kremi uygula en etkili bu kremler

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
502
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
234
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
34
Robots
45
Üst Alt