Fucudin Krem Ne İşe Yarar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Durubeyaz
  • 170 Görüntülenme
  • 1 Yorum
D

Durubeyaz

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Fucidin krem ne işe yarar, ne için, nasıl kullanılır, bu krem bir antibiyotik olan fusidik asit içerir. Bu krem genellikle cilt enfeksiyonlarının tedavisinde kullanılır, özellikle de streptokok ve stafilokok bakterilerine karşı etkilidir. Bu krem ciltteki yaraları, çatlakları, sivilceleri ve diğer inflamasyonlu durumları tedavi etmek için kullanılabilir. Fucidin krem sadece doktorunuz tarafından reçete edildiğinde kullanılması önerilir.

Fucudin Krem Nasıl Kullanılır​

Fucidin Krem genellikle günde 2 ila 3 kez uygulanır. Krem, temiz ve kuru cildin üzerine hafifçe uygulanır. Krem, etkili olması için temizlenmiş ve kurutulmuş alanlara uygulanmalıdır. Eğer doktorunuzun verdiği başka bir uygulama yöntemi varsa, onu takip etmeniz önerilir. Krem, elde edilen etkiye göre en az 2 hafta boyunca kullanılmalıdır. Eğer cildinizde herhangi bir yan etki görürseniz, doktorunuzla iletişim kurun.
 
S

simony

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Bu kremi ben kullanmıştım sivilceli bölgelere sürüyoruz günde 2 kere sürmeniz yeterli bi kere akşam yatmadan önce sürüp öyle yatıyoruz. Ben hep yatarken sürdüm ve işe yaradı sanki cildimde biraz düzelme oldu.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
373
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
486
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
222
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
240
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
232
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
274
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
3
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
6
Robots
6
Üst Alt