Gentle Shampoo Bebek Şampuanı Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hairos
  • 173 Görüntülenme
  • 1 Yorum
H

Hairos

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Mustela şampuan markası günümüzde anneler tarafından çok fazla tercih edilen bir bebek şampuanı ,Gentle Shampoo bebek şampuanı kullananlar Şampuanlar, saç ve saç derisi temizliği için kullanılan kozmetik ürünlerdir. Saç derisindeki yağ, kir, ürün birikintileri ve diğer kalıntıları temizlemeye yardımcı olurlar. Ayrıca saçları nemlendirir, yumuşatır ve saç derisini sağlıklı tutmaya yardımcı olurlar.
Bebek Şampuanı İçerikleri ; İçerikler: Şampuanın içeriklerini okumak önemlidir. Kimyasal içerikler, parabenler, sülfatlar ve alkol gibi bazı maddeler bazı insanlarda tahrişe veya kafa derisi sorunlarına neden olabilir. Doğal veya organik içeriklere sahip şampuanlar tercih etmek, daha hassas ve sağlıklı bir seçenek olabilir.
Gimdes onaylı şampuan tercihi yapabilirsiniz.
mustela.png
 
A

Aydem

Üye
Mesajlar
34
Puanları
6
Bebek şampuanı için size tavsiyem agarta şampuan olabilir, veya gimdes onaylı şampuanlar bebeklerimize özenli şekilde şampuanlar göz yakmayan şampuanlar hazırlanıyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
229
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
73
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
88
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
153
moonlife
M
B
Cevaplar
2
Gösterim
298
Mecnun Ç.
M
Y
Cevaplar
2
Gösterim
817
muratcan
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
8
Üst Alt