Günlük Dökülen Saçlar Dökülme Durmuyor

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi yenike
  • 620 Görüntülenme
  • 3 Yorum
Y

yenike

Üye
Mesajlar
16
Puanları
1
Selamlar 22 yaşındayım saçlarım 18 yaşından beri günlük olarak çok dökülüyor. Saçlarımı her yıkamada elimde 20 tel saç görüyorum. İki buçuk aydır şakaklarıma ketoral ve acnelyse krem sürüyorum. Bir haftadır medobiocomplex-e kullanmaya başladım. Kafama takılan sürekli bu kadar elime saç gelmesi normal mi? Saçımda tutam tutam bir dökülme yok. Saç çizgim 2.5 yıldır aynı gerileme olmadı. Vertexde alanında da sorun yok. Şakaklarda sağlam saç çıkışlarıda gözüküyor.

25 yaşındayım saçlarım dökülüyor.jpg
 
K

Kami

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
saç tellerin kaliteli ve kalın görünüyor. Erkeklerde ergenlik sonrası belli bir yaş aralığında saç çizgisi değişebiliyor genetik olarak. Kimilerinin birkaç cm geriye çekilip öyle kalıyor kimilerinin ise durmayan dökülmeleri oluyor. Yapman gereken saç çizgisi gerilemesi ilerliyor mu bu önemli. Eğer aynı şekilde duruyorsa dökülmeler olağan kabul edilir.
 
C

Chrisis

Üye
Üye
Mesajlar
65
Puanları
6
Saçlar açılacak gibi duruyor ama belkide olmaz şimdik xpecia tablet kullanmak yerinde olur
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Ben haftada 1 tane avodart ve estradiol losyon kullanıyorum saç dökülme o kadar azaldıki elimle bile çektiğimde zar zor geliyor. Duş sırasında nerdeyse hiç saç görmüyorum. Önceleri günlük olarak çok dökülüyordu normal değildi dökülmeler şimdi anladım.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
397
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
243
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
381
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
381
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
223
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
359
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
5
Üst Alt