Hair Ajans Güven Baba Saç Ekimi yorumları sonuçları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi İlyas
  • 247 Görüntülenme
  • 0 Yorum
İ

İlyas

Üye
Herkese iyi forumlar arkadaşlar saç ektirmeyi düşünüyorum yaşım 35 önerim iyice seyreldi açıldı şakaklarım zaten boş vertex kısmınında açılmalar var birkaç ekim merkezi ile görüşmeler yaptım Ankara'da ikametgah ediyorum hlc saç ekim firması ile görüştüm, konhair, İzmir likya ile görüşmeler yaptım bana tahminen 3800 greft yeterli olacağını söylediler saç ekimi sonrası PRP yapılacakmış bütün merkezler önermiyor ama bazıları söyledi ben de forumlarda birçok saç ekim sonuçlarına baktım karar vereceğim 3-4 yer var bunlardan birini seçeceğim. Son 3 aydır proscar ilacını kullanıyorum ve ekimden sonra da kullanmayı düşünüyorum çünkü var olan saçlarımın döküleceği için ileride bir tekrar ekim olmaması için uğraşacağım. Bir merkez var güven baba saç ekimi klinik burası hakkında bilgisi olan var mı daha önce saç ekim yaptırıp memnun olan olmayan tavsiye edip etmeyen varsa yorumlarını bekliyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
574
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
403
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
225
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
366
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
231
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
365
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
20
Üst Alt