Hametan Krem Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Asiye
  • 256 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Asiye

Üye
Merhaba kızlar ben de herkes gibi ayın belirli günlerinde sivilce problemleri ile uğraşıyorum o kadar çoğalıyor ki bazen cildiyeye gitmek istiyorum ama bazen de geri vazgeçiyorum çünkü ilaçları falan verecek aynı şeyleri söyleyip gönderecek diye. Daha önceden azelderm, imex krem kullandım kurutması için işe yaradı mı biraz yaradı iltihaplı sivilcelerimi azalttı ama yeni sivilce çıkmaların önüne geçmiyor yeni sivilceler çıkıyor. Daha önce dermalifenin çinko oksit kremini kullanmıştım fakat şu an eczanelerde bulmakta zorlanıyorum birkaç eczaneye sordum hiçbirinde yok dediler. Onun yerine hametan kremin işe yarayacağını söylediler Bu da aynı görevi görüyormuş daha çok memnun olurum diye önerdiler. Ben de eczacı arkadaşın tavsiyesi ile deneme amaçlı aldım kullanmaya başladı 2 hafta oldu şu an daha hiç etkisi olmadı. İltihaplı sivilceleri sıkıyorum üzerine sürüyorum leke olmasın diye ama yine aynı lekeler ağrımalar oluşuyor. Hametan krem nasıl kullanılıyor bu sivilceleri nasıl kurutuyor aranızda bu kremi kullananlar var mı düşüncelerini belirtirse çok sevinirim.

6Hametan Krem Kullananlar Yorumları.jpg

Shady

Shady

Üye
Üye
Hametan kremi kullanma imex krem ile azelderm krem ikisi gayet yeterli yani etkili olur sabah akşam düzenli kullan

S

Serkanx

Üye
Elim yandığında vermislerdi sanmıyorum işe yaricagini

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
500
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
233
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
33
Robots
72
Üst Alt