Hasan Akil Saç Ekimi Şikayet

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 484 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
Hasan Akil Akl Polikliniği saç ekimi konusunda uzmanlaşmış bir sağlık merkezidir. İstanbul'da bulunmaktadır ve saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi ve bıyık ekimi gibi estetik işlemleri gerçekleştirmektedir. Akl Polikliniği, deneyimli bir ekip tarafından yönetilmektedir ve son teknoloji cihazlar kullanarak kaliteli hizmet sunmaktadır. Saç ekimi işlemi öncesi ve sonrasında hastalara detaylı bilgi verilir ve işlemin tüm sürecinde hastaların yanında yer alınır. Ayrıca, hasta memnuniyeti konusunda da titizlikle çalışırlar. Ancak, sağlık hizmeti veren kuruluşlar arasında seçim yapmadan önce detaylı araştırma yapmanız ve güvenilir kaynaklardan bilgi almanız önemlidir.

Akl Polikliniği Saç Ekimi hakkında bir şikayetiniz mi var? Eğer varsa, ne tür bir şikayetle karşı karşıyasınız? Forum olarak size yardımcı olmaya çalışabiliriz.
 
R

Revios

Üye
Mesajlar
6
Puanları
1
Hasan Akil saç ekimi yapmıyor?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

DijitalDoctor
Cevaplar
1
Gösterim
346
T
B
Cevaplar
3
Gösterim
964
Mehmet54
M
Ö
Cevaplar
1
Gösterim
851
Captcha
C
Saçekimibilgisi
Cevaplar
1
Gösterim
230
Yeşil
Y
K
Cevaplar
2
Gösterim
756
morelmen
M
Saç Ekimi
Cevaplar
0
Gösterim
199
Saç Ekimi
Saç Ekimi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
5
Üst Alt