Her gün saç yıkanır mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi bedirhan
  • 234 Görüntülenme
  • 2 Yorum
B

bedirhan

Üye
Arkadaşlar ben minoxidil hairforte sprey her akşam saçımı yıkarım çünkü saçlarım aşırı derecede yağlanıyor genetik saç dökülmesi var dht var olduğu müddetçe özellikle şakaklarda yoğun yağlanmaya sebep oluyor. Önceki gün yıkıyorum sonraki gün işten geldiğimde saçlarım lıkır lıkır yağ oluyor. Bunun için konazol, seboderm, loprox şampuan kullandım faydası olmuyor. Yağlanma içeriden geliyor şampuanlar iyi temizliyor ama yağlanmayı kesin önleyemiyorum. Saçı her gün yıkamak zararlı mı? Şunu anladım her gün saçı yıkamak saçları döküyor. Sizin fikirleriniz nedir her gün saç yıkamak faydalı mı yoksa zararlı mı?

N

Norman34

Üye
Her gün saç yıkanabilir sorun olmaz yağlanmayı temizliyor saçı temiz tutar ancak saç dökülmesi varsa daha kolay dökebilir ıslak saç kökleri daha kolay kopar

K

Kaandemir

Üye
Yazın her gün kışın iki-üç günde bir. Yıkamaktan zarar gelmez.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
78
Üst Alt