HLC Saç Ekimi 4500 greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 306 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
HLC Estetik Saç Ekimi merkezi uzun yıllar boyunca uzman doktor ve sağlık personeli kadrosuyla saç ekimi konusunda birçok çalışma yapan bir merkezdir. Ankara’da Saç ekimi merkezi olarak hastane şartlarında müşterilerine en iyi hizmeti vermekte, Alanında Uluslararası eğitimler düzenlemektedir.

HLC Estetik Saç Ekimi merkezi, Türkiye'de Ankara'da bulunan bir saç ekimi merkezidir. HLC, son teknoloji cihazlar ve uzman personel kullanarak FUE (Follicular Unit Extraction) ve FUt yöntemiyle saç ekimi yapar. FUE yöntemi, saç foliküllerinin tek tek çıkarılması ve ekim yapılacak bölgeye yerleştirilmesi ile gerçekleştirilir.

HLC Estetik Saç Ekimi, yüksek standartlara ve hasta memnuniyetine odaklanan bir yaklaşıma sahiptir. Merkezde çalışan tüm uzmanlar, saç ekimi konusunda deneyimli ve eğitimli kişilerdir. Ayrıca, HLC Estetik Saç Ekimi, hastalarının öncelikle doğal görünümlü sonuçlar elde etmelerine önem verir.

HLC Estetik Saç Ekimi, saç ekimi öncesi ve sonrasında hastalarına geniş bir danışmanlık hizmeti sunar. Bu, hasta ihtiyaçlarını anlamak ve tedavi planını buna göre oluşturmak için yapılan detaylı bir ön inceleme, saç ekimi operasyonu sırasında tüm süreci izlemek, sonrasında hasta bakımı ve takip gibi hizmetleri içerir.

HLC Estetik Saç Ekimi'nin müşteri yorumları genellikle olumludur ve merkezin yüksek kaliteli saç ekimi hizmeti sunduğu konusunda birçok olumlu geri bildirim vardır. Ancak, herhangi bir tıbbi işlemde olduğu gibi, saç ekimi de riskler taşır ve bir uzmanla danışmanız önerilir.

HLC Saç Ekimi 4500 greft fiyatları kişideki ekim bölgesine göre değişiklik gösterir. Greft başı fiyatları 2.5 Euro olarak biliniyor.

HLC Saç Ekimi Cerrahi Merkezimiz
Kazım Özalp Mah., Uğur Mumcu Caddesi No:6 Çankaya/Ankara
Tel: (0312) 447 12 12

Bu merkeze saç ekimi yaptıran arkadaşlar yeni konu açarak sonuçlarını, deneyimlerini, yorumlarını yazabilirler
 
A

Aytac

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Peki bizlere indirim yapıyorlar mı,
malum ülkemizde döviz kuru yüksek çok pahalıya geliyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
489
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
356
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
198
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
333
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
208
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
341
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
66
Robots
6
Üst Alt