İspanyol Yosunu Kullananlar Ne İşe Yarar?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hairs
  • 584 Görüntülenme
  • 3 Yorum
H

Hairs

Üye
İspanyol Yosunu Kullananlar Yorumları

Son zamanlarda gündemde olan bir serum olan ispanyol yosunu saç serumu kullananların yorumlarını araştırıdım ve bunları yazdım. İspanyol serumu ne diye soracak olursanız feridun kunak tarafından yapılmış bir saç dökülmesi önleyici serumu var. İspanyol serumu içinde collagen, keratin, B-komplex vitaminler (B1, B2, B3 VE B7 vitaminleri), demir, fosfor kalsiyum, omega 3 ve 6 bulunduğu yazıyor. Kullanımı ise gece yatmadan önce saçlara ve saç derisine 5 - 6 damla damlatarak masaj ile uygulanması gerekiyor diye belirtmişler.

Şimdi bu ispanyol serumu nedir, ne işe yarar hakkında bilgi almak için yabancı siteleri gezdim ama saç ile ilgili bir bilgi bulamadım. Resimlere baktım ağaçlara sarılı bir şekilde yosun resimleri gördüm.

İspanyol saç çıkartıcı yada saç beyazlaması önleyici serum nerede satılır? diye araştırma yaparsanız feridun kunak ispanyol serumu diye ürün satışı karşınıza çıkacaktır. Bir çok alışveriş sitesinde n11, hepsiburada, trendyol gibi pazar yerlerinde satıldığını görebilirsiniz. Almak isterseniz güvenli siteleri tercih edin.

S

Sinan

Üye
daha öncede saç beyazlamasını önlemek için spirulina diye bilinen deniz yosunu içeren ürünler vardı yalan oldu

S

sercan

Üye
İspanyol yosunu ağaçlardan sarkarak yaşam sağlayan bir bitki türüdür. İspanyol yosunu nerede bulunur nerede satılır diye arıyorsanız fidancılara bakabilirsiniz, sarkık formda oluyor ve bildiğim kadarıyla bakımı kolay bir yosun türü hızlı uzuyor.

S

Saçım_Yok

Üye
işe yaramaz boşuna uğraşmayın

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
25
Toplam ziyaretçi
65
Robots
61
Üst Alt