İzmir'de en iyi saç ekim merkezi hangisi?

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi DijitalDoctor
 • 314 Görüntülenme
 • 0 Yorum
DijitalDoctor

DijitalDoctor

Üye
Üye
Mesajlar
52
Puanları
6
İzmir'de en iyi saç ekim merkezi hangisi? İzmir ve çevresinde yaşayanların hemen hemen ilk tercih ettikleri ulaşım imkanı olan bölgelerde saç ekimi operasyonlarını yapan saç ekim merkezleri ve saç ekimi doktorlarını araştırmak oluyor. Saç ekimi yaptırmadan önce bir ön görüşme yapan saç ekimi hastaları konaklama tercihlerini yakın olduğundan dolayı kendi evlerinde yada 1 kaç gün İzmir'de saç ekim merkezinin ayarladığı otelde, yada yakının evinde kalabiliyor. Ege bölgesinin en büyük şehri olan İzmir saç ekimi alanında son yıllarda kendini çok fazla geliştirmiş durumda. Saç ekimi uzmanları tecrübelerine göre saç ekim merkezleri hızla açmaktadır. Üyelerimize tavsiyelerimiz ve dikkat etmesi gereken noktalar olabilir forumda üye olup soru sorabilirler.

İzmir Saç Ekimi Merkezleri​

 • Dr. Sibel Ulusan Saç Ekimi
 • Dr. Zafer Ulusan Medical Hair
 • Likya Saç Ekimi Polikliniği
 • Novar Saç Ekimi Polikliniği
 • Clinichair Saç Ekim Merkezi
 • Efes Clinic Hair Saç Ekimi
 • Ekol Hastanesi Saç Ekimi
 • Ossi Hair Saç Ekimi Lütfiye Turan
İzmir şehir merkezinde ve Bayrakli ilçesinde çok fazla saç ekim merkezi bulunduğu için şuan listemiz bu şekilde gün geçtikçe saç ekim merkezlerini güncelleyerek yeni saç ekim merkezleri hakkında bilgiler sunacağız.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?​

Saç ekimi, saçsız ve saçların döküldüğü bölgeye saç ekimi yapılmasıdır. İşlem sırasında, öncelikle arka taraf ense donör bölgesi olarak adlandırılan, kalıcı ve sağlıklı saç köklerinin bulunduğu bölgeden saç kökleri toplanır. Daha sonra, toplanan saç kökleri, ekim yapılacak bölgeye tek tek yerleştirilir. Saç ekimi operasyonu, genellikle lokal anestezi altında gerçekleştirilir ve yaklaşık 6-10 saat sürebilir. Saç ekimi operasyon süresi, ekilecek saç kökü sayısı ve ekim yöntemine bağlı olarak değişebilir. Saç ekimi işleminde kullanılan yöntemler arasında FUE (Follicular Unit Extraction) ayrıca diğer teknik olan DHİ kalem ile saç ekimi tekniğide yapılabilir.

Saç ekimi operasyonundan sonra, birkaç gün boyunca ekim yapılan bölgede kızarıklık, şişme ve kabuklanma gibi belirtiler görülebilir. İyileşme süreci, kişiden kişiye ve kullanılan yönteme göre değişebilir. İşlemden sonra, saç ekim merkezinin, doktorunuzun önerilerine uyarak saç bakımı yapmanız ve saç ekimi bölgesini korumanız önemlidir. Özet olarak söylemek gerekirse; saç ekimi işlemi saç köklerinin toplanması ve ekimi işlemlerini içeren bir prosedürdür. Bu işlem, FUE veya DHİ gibi farklı yöntemler kullanılarak gerçekleştirilebilir ve genellikle lokal anestezi altında yapılır. İyileşme süreci kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Lokal anestezi kişiden kişiye değişiklik gösterir bazen acı ağrı eşiği kişilerde fazla olabiliyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
489
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
356
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
198
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
333
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
208
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
341
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
79
Çevrim içi ziyaretçiler
40
Toplam ziyaretçi
119
Robots
4
Üst Alt