Kepeğe karşı en etkili şampuan önerisi olan

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Emirhan
  • 175 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Emirhan

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Ne yaptıysam saçlarımdaki kepek ve yağlanmayı bir türlü anlayamadım saçlarım ılık su ile de yıkıyorum sabah yıkasam akşama yağlanıyor akşam yıkasam bir gün sonra tekrar vıcık vıcık yağ oluyor özellikle şakaklarımın önleri üstler ortalar bir gün içinde vıcık vıcık yağ konazol şampuan kullandım 3 güne bir lopros şampuan kullandım prozinc şampuan kullandım hiçbirisi kesin çözümü olmuyor. Arkadaşımın tavsiyesiyle sirkeli suyla saçımı yıkadım şampuan içine Aspirin kattım karbonat kattım ilk bir gün saçlarıma iyi geliyor ama 1 gün sonra lıkır lıkır yağ oluyor nasıl çözeceğim ben bu köpek sorunuyla yağlanmayı bana bir lütfen çözüm önerisi sunan arkadaşlar var mı?
 
K

Kelboy

Üye
Mesajlar
25
Puanları
3
Eğer çok aşırı yağlanmanız varsa şampuanlarla bunun kesin çözümünü bulamazsınız beslenmenize dikkat edin aşırı yağlı gıdalar tüketmeyin eğer vücudunuzda da yağlama varsa bir doktora gidin muayene olun aknetrent gibi ilaçları doktorunuza bir sorun ama kesinlikle doktora danışmadan bu tür ilaçları kullanmayın.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
398
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
244
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
381
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
381
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
223
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
360
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
5
Üst Alt