Kimyasal İçermeyen Şampuan Markaları Önerileri

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Drocco
  • 360 Görüntülenme
  • 5 Yorum
D

Drocco

Üye
Arkadaşlar saçlarımı genelde sabunla yıkarım şmpuamlar içinde kimyasal maddeler olduğundan pek tercih etmedim. Sabunlar iyi ama sçları çok kurutuyor, matlaşrırıyor bunun önüne geçmek iş çin bir aydır doğal zeytinyağı sabunuyla saçımı yıkıyorum çok da faydasını gördüm size de tavsiye ederim. Fakat şampuan denemek istiyorum hangisi daha iyidir. Kullanıp memnun kaldığınız kimyasal sülfat içermeyen bir şmluan çnerin. Şuan bir süre kullanacağım fakat markası önemli değil en az kimyasal içeren doğala en yakın şampuan hangisidir?

A

Arman

Üye
şampunı niye alman gerekiyor ki doğal sabun kullnıyon zaten

L

Luke

Üye
Organicum, otacı, tresan, zigavus gibi şampuanları kullandım özellikle organicumu çok beğendim bunlara bakabilirsin

W

Wake

Üye
Şampuan yerine bıttım sabununu tavsiye ederim, her saçlara hem de cilde faydası var %100 doğal.

P

Pua

Üye
Otacı Naturway Sarımsaklı Şampuan önerim memnun kalacaksın.

L

lusyus

Üye
Üye
Kimyasal olmayan şampuan yok gibi otacı yada organicum markaları sertifikalıdır tavsiye ederim İçersine. Çam terebentini de şampuan içine ekle güzel olur biraz araştır bence çam terebentini

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
87
Üst Alt