Liv Hospital Saç Ekimi Yorumları Sonuçları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 2K Görüntülenme
  • 3 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
liv hospital saç ekimi sonuçları.jpg

Liv hospital saç ekimi sonuçları her zaman olumlu yorumlar almıştır. En iyi doktorlar ile çalışan hastanede saç ekimi konusunda uzman doktorlar ile çalışılmakta ve saç ekimi konusunda gelen herkes olumlu sonuçlar almaktadır.
Saç ekiminin ne kadar sürdüğü konusunda sorular çokça soruluyor. Saç ekimi ameliyatı ne kadar sürer? Saç ekimi ağrılı mıdır? Saç ekiminin süresi birçok faktöre bağlıdır. Yani bunlar:
  • İmplante edilen greft sayısı
  • Prosedür takip edilir
  • Ekilen greft sayısı
Olabilir. Bir prosedürde alınan ve ekilen greftler veya saç kökleri operasyonun süresini belirler. Her greftte 1-5 tel saç olabilir.

Saç Ekimi Ağrılı mıdır?​

Saç ekimi ağrılı mıdır sorusunu cevaplamak için saç ekimi ile ilgili bazı temel bilgileri gözden geçirmek iyi bir fikir olabilir. Esasen, saç, kafa derisi saç büyüme bölgesinden alınır ve ardından istenen (seyrelen) alana aşılanır. Teknik, son yıllarda son derece sofistike hale geldi ve sadece birkaç saç teli veya hatta tek bir saç teli içeren saç üniteleri çıkarılabilir ve yeni bir alana etkili bir şekilde aşılanabilir. Prosedür ayakta tedavi bazında gerçekleştirilir ve genellikle altı ila sekiz saat sürebilir. İşlem son derece uygun olmakla birlikte, yine de cerrahi bir işlemdir ve bir miktar rahatsızlık beklenir. İşlemden önce hasta lokal anestezi alır ve hafif bir acı hissedebilir. Kısa bir süre sonra, anestezik cildi uyuşturur ve prosedür boyunca herhangi bir acı hissi olmasını giderir. Ekim sonrası meydana gelen herhangi bir acı hissi genellikle o kadar hafiftir ki hastalar en fazla bir veya iki gün içinde işlerine dönebilirler. İşlemden sonra işlemin ardından iyileşmenin ilk birkaç haftasında saç ekimi sonrası rahatsızlığın mümkün olduğunca düşük tutulmasına yardımcı olacaktır.

Saç Dökülmesi Nedir?​

Saç dökülmesi vücudun doğal işlevlerinden biridir. Günde 50 ila 100 kez saç dökülmesi oldukça normal ve yaygındır. Ancak bu sayı sağlıksız saçlara sahip kişilerde çok daha fazla olabilir. Bunun nedeni hormonal dengesizlik, psikolojik stres, kan dolaşımı sorunları veya sadece genetik eğilim olabilir. Saç ekimi sonrası saçların nasıl bir trend göstereceğini anlamak için operasyon sonrası saç dökülmesi ile normal saç dökülmesini ayırt edebilmek önemlidir. Saç dökülmesi veya onunla ilgili önemli sorunlar kişilerin farklı yöntemler kullanmasına neden olur. Saç tedavisine yönelik uygulamalardan biri de saç ekimi yöntemleridir. Bu yöntemlerin kendine has özellikleri olduğu için kişilerin çok iyi araştırma yapması gerekir.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Liv Hospital saç ekimi sonuçları ile bir çok hastasını memnun etmeye çalıştığını görüyoruz. Saç ekimi sürecini öncesi ve sonrası paylaşımı
liv hospital saç ekim sonuçları.jpg
 
B

Bilgili

Üye
Üye
Mesajlar
50
Puanları
6
Daha farklı sonuçlar görmek daha etkili olur
 
D

Demirkan

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Beni aylardır görüşmeye çağırmışlardı iyi ki gitcekti vazgeçtim buraya, önceden bir tanıdık ektirmişti buraya ama beğenmemiştim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
489
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
356
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
198
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
333
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
208
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
341
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
22
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
32
Robots
3
Üst Alt