Maya Clinic Saç Ekimi Yorumları

O

overlokmakinesi

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Maya Estetik Clinic, İstanbul Şişli'de bulunan bir saç ekimi ve estetik merkezidir. Maya Group'a bağlı olan bu merkez, saç ekiminin yanı sıra diş tedavisi, göz için lazer, medikal estetik, cilt ile ilgili hususlar, epilasyon, incelme, ayak tedavileri ve destekleyici tedaviler gibi hizmetler de sunmaktadır. Oldukça geniş bir hizmet ağına sahip bu merkezde ileri ve son model teknolojik aletler kullanılmaktadır.

Sizin için yararlanmış olanlardan birkaçının görüşünü derledik.

Saç ekiminin yanında estetik bölümünün sunduğu hizmetten oldukça memnun olduğunu dile getiren Heba Suliman, ilgilenen personele teşekkürlerini sunmuştur.

1682542565388.png

Arif Güçhan ise saç bakımı operasyonuyla ilgili memnuniyetini dile getirirken ilgilenen uzmanların oldukça pratik ve hızlı olduklarını da ifade etmiştir.

1682542660730.png
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
489
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
356
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
198
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
333
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
208
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
341
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
60
Robots
3
Üst Alt