MC Hair Center Saç Ekimi 3700 greft

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 210 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Üye
Mesajlar
92
Puanları
6
MC Hair Center ve estetik merkezi, Türkiye'nin İstanbul şehrinde faaliyet gösteren Özel Çamlık Hastanesi'nde Melike Çolak ve ekibi tarafından saç ekimi yapılan bir merkezdir. MC Hair Center, modern teknolojiler ve uzman bir ekibe sahip olmakla birlikte, saç ekimi konusunda Türkiye'nin önde gelen merkezlerinden biridir.

MC Hair Center'da FUE tekniği kullanılarak saç ekimi yapılır. Bu teknik, kesi ve dikiş olmaksızın, foliküler ünitelerin tek tek alınması ve saçsız bölgeye yerleştirilmesini içerir. Bu, daha az acılı ve hızlı bir iyileşme süreci sağlar.

MC Hair Center, deneyimli ve uzman bir ekibe sahiptir. Saç ekimi uzmanları, hasta ihtiyaçlarına göre kişiye özel bir tedavi planı hazırlayarak, son teknoloji cihazlar kullanarak doğal görünümlü saç ekimi yaparlar. Saç ekimi sonrasi prp ve mezoterapi gereken şampuan losyon destekleyici rehberlik noktasında sorun yardımcı olunmaktadır.

MC Hair Center Saç Ekimi 3700 greft ekim fiyatları ortalama 5000 ila 10000 TL arası değişiklik gösterir.

MC Hair Center, Türkiye'nin önde gelen saç ekimi merkezlerinden biri olarak, yurt dışından da birçok hastaya hizmet vermektedir. Ayrıca, Türkiye'de turizm ve sağlık turizmi için birçok ödül kazanmıştır.

Adres: Zuhuratbaba Mah. Yüce Tarla Cad. No: 20 / 2 BAKIRKÖY / İstanbul
Telefon: 0212 466 52 29
GSM: 0532 789 77 81
Whatsapp: 0533 352 00 44
E-Mail: info@mchaircenter.com

İstanbul'da MC Hair Center'e saç ekimi yaptıran yada yaptırmayı düşünen arkadaşlar deneyimlerini, önerilerini, yorumlarını ve görüşlerini bu konudan yada yeni konu açarak paylaşabilirler.
 
A

Aybars

Üye
Mesajlar
10
Puanları
1
Saç ekimi yaptıranlar varsa memnun kalıp kalmadığını şikayeti varsa sonuçlarını bekliyorum.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

D
Cevaplar
1
Gösterim
566
D
C
Cevaplar
2
Gösterim
400
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
222
H
O
Cevaplar
1
Gösterim
365
DijitalDoctor
DijitalDoctor
O
Cevaplar
0
Gösterim
229
overlokmakinesi
O
O
Cevaplar
1
Gösterim
363
hakanerdal
H

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
2
Üst Alt