Minoxil etkisini kaybeder mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Synergy
  • 199 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Synergy

Synergy

Üye
Mesajlar
45
Puanları
6
Minoxil etkisini zamanla kaybeder mi,
Minoxidil, saç dökülmesi tedavisinde kullanılan bir ilaçtır ve saç foliküllerinin canlandırmasına ve saçın daha hızlı ve daha yoğun bir şekilde büyümesine neden olur. Ancak, ilacın etkisi zamanla azalabilir veya tamamen kaybedebilir. Bu nedenle, minoxidil kullanımının sürekli olarak devam etmesi gerekir, yoksa saç dökülmesi tekrar başlar ve saçların geri kazanılmış olan kalınlık kaybeder. Ayrıca, ilacın etkisi kişiden kişiye değişebilir, bazı kişilerde ilacın etkisi uzun süre devam ederken, bazı kişilerde etkisi zamanla azalabilir.
 
S

Serkanx

Üye
Mesajlar
31
Puanları
6
Minoxil'in maksimum etkisi 12. ayın sonunda görülür ve bu süreden sonra herhangi bir artısı olmaz saçlar bu süreden sonra hafif şekilde dökülmeye başlayabilir.
 
L

Laird

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Bence minoxili kimse kullanmasın. En başlarda harika sonuç veriyor. Sonra bir gün aniden sönüyor. Bir ay korkunç dökülüyor sonra tekrar dirilecek derken yine aniden dökülüyor. Psikolojinizi ekstra bozuyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
186
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
122
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
506
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
1K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
480
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
467
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
67
Robots
2
Üst Alt