Minoxil forte saçımı döküyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi taylan07
  • 442 Görüntülenme
  • 4 Yorum
T

taylan07

Üye
Arkadaşlar 18 yaşındayım saçlarımın yanları açılmaya başlamıştı önlerde hafif incelemeler oldu bende geç olmadan doktora gittim doktorda minoxil forte %5 önerdi 30 gündür kullanıyorum ama saçımı daha çok dökmeye başladı özellikle ilacı saçıma sürerken 100 tel falan döküyor birde sabah akşam sürüyorum gittikçe daha çok dökülmeler olmaya başladı ilaca devam etmem gerekir mi daha kötü duruma gelme durumu var gibi kullanan arkadaşlarda da böyle olan varsa lütfen yardım etsin

S

sacsiz

Üye
doktor tavsiyesi ile mi aldın, ilk başlarda daha çok döker zaten o sorun değilde eğer doktor tavsiyesi ile almadıysan bırakmanı öneririm kafana göre kullanma

PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Bu yaşta minoxil kullanmak saçına iyi gelmez sonrasında çok dökülmelere sebep olabilir vitamin takviyesi ile finasterid losyon topikal olarak kullanabilirsin yan etkisi olmaz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
T

taylan07

Üye
doktor tavsiyesi ile mi aldın, ilk başlarda daha çok döker zaten o sorun değilde eğer doktor tavsiyesi ile almadıysan bırakmanı öneririm kafana göre kullanma
kafama göre kullanmıyorum doktorum önerdi

• Konu Sahibi Konu Sahibi
T

taylan07

Üye
Bu yaşta minoxil kullanmak saçına iyi gelmez sonrasında çok dökülmelere sebep olabilir vitamin takviyesi ile finasterid losyon topikal olarak kullanabilirsin yan etkisi olmaz
Abi saçıma neden iyi gelmez doktor önerdi sonrasında dökülmeler neden artıyor dediğiniz losyonu deneyecem ama şuan kullanmam başka napmam lazım yardım ederseniz

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
305
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
203
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
710
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
577
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
602
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
73
Üst Alt