Minoxil saç dökülmesini artırdı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi hayaloldu
  • 307 Görüntülenme
  • 2 Yorum
H

hayaloldu

Üye
Minoxil kullanmak saç dökülmesinde artış yapıyormuş ilk 4 ay çok saç döküyormuş doğrumu sizce ben dökülme problemi yaşamıyorum ancak anne tarafım kel olduğu için ilerde kel kalma riskim olduğundan tedirginim. Saçımın tepe bölgesi de seyrelmeye başlayınca doktora gittim ve bana Minoxil Forte %5 önerdi. Ancak internette araştırdım ve minoxil kullananların saçlarında dökülme oluyormuş, kullanımdan sonra bırakmamak gerekiyormuş gibi birçok yorumla karşılaştım. Kullanan bir çok kişi saç dökülmesine artış olduğunu yazmış. Kullanmak konusunda kararsızım. Minoxil kullanayım mı kullanmayayım mı?

R

Racing

Üye
Dostum ben kullandım ama benimkiler dökülmeye başlamıştı saçımı yıkama esnasında 20-25 tel saç düşebiliyordu. Sonra ben bir eczacı abimin tavsiyesiyle kullanmaya başladım. İlk ay her şey normal halinde dökülme devam etti 2. ay yine dökülüyordu 3. ay aniden dökülme kesildi yaklaşık bir aydır da kullanmıyorum herhangi bir dökülmeyle de karşılaşmadım şuana kadar.

S

sacsizadam

Üye
Günde 2 kez kullanırsanız mutlaka döngüye saçları sokar hepsi değilde zayıflamış olanları

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
9
Robots
58
Üst Alt