Miracle losyon kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Özcan
  • 379 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Ö

Özcan

Üye
Topikal antiandrojen ilaçlar le hazırlanan miracle losyonu kullananlar var mı, ben yaklaşık 1 yıldır bu losyonu hazırlayıp kullandım hazırlarken etil alkol ile yaptım ilaçları bu şekil çözdüm ancak bir yıl kullanmama rağmen beklediğim etkiyi vermedi sabah akşam saç diplerinde bir iki milim arası uygulama yaptım ancak bırak sert çıkartmayı saç dökülmemi bile önlediğini söyleyemem. Miracle losyonu hazırlarken içine aldactone, diane35, decort ampul kattım. Bu şekil hazırlama yaptım ama saç seyrekliğimi azaltmadı saçlarımı kalınlaştırmadı şimdi daha yeni bir losyon olan estradiol losyon kullanmaya başlayacağım bundan sonra içeriğinde de androjen ilaçlar ve DMSO katılarak hazırlanıyor DMSO bildiğiniz üzere hem çözücü bir kimyasal hem de ilaç etken maddeleri deri altı hücrelerinde daha hızlı ve daha fazla miktarda iletiyor yani bu yönüyle çok daha fazla etkili olduğunu söylüyorlar kullanan arkadaşlarda da böyle yorumlar olduğunu gördüm ben de bu losyona yakın zamanda başlayacağım. İçine cyclo progranave, progesteron, aldactone katılıyor. Ancak kafama takılan bir soru var. DMSO çok tehlikeli diyorlar çünkü derideki mikropları da hücreye taşıyormuş ve hücrenin anatomisini bozarak hastalıklara sebebiyet verebilir diyorlar sizce bu losyonu nasıl hazırlamalıyım kullanan arkadaşlar varsa bilgi ve deneyimlerini bizimle paylaşabilirler mi yorumlarınızı bekliyorum. Resmimi ekledim faydası olur mu sizce?

Miracle losyon kullananlar yorumları.jpeg

P

Perava

Üye
Saç tedavime finasterid ve minoxidil dışında birsey eklemek istiyorum minoxa tamamen karşıyım miracle losyon yada estradiol losyon kullanmak istiyorum hangisi daha etkili sizce

L

lusyus

Üye
Üye
Estradiol losyon kullanın daha gelişmiş bir versiyonu ve içine DMSO o katıldığı için daha çok etkili oluyor ki bu saçlara çok daha faydası olur.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
13
Üst Alt