Miracle losyon öncesi sonrası resimli

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi toledo
  • 256 Görüntülenme
  • 1 Yorum
T

toledo

Üye
Merhabalar bundan yaklaşık 1 yıl önce Miraç ile losyon kullandım ve başlayalı tam bir yıl oldu düzenli olarak sabah akşam sürekli kullandım kullanmadan önce saçlarımı dermaroller uyguladım 10 dakika sonra da miracle losyonu sürdüm. Sadece miracle losyon kullandım ama saçımda en ufak bir gelişme dahi olmadı bazı arkadaşlar saç çıkarttığını sürekli kullanımda saçların dökülmesini önlediğini söylüyorlar ben de neden hiçbir etki olmadı acaba ilaçları yanlış mı kalktım yanlış mı hazırladım. Şimdi daha yeni bir losyon çıkmış bu daha etkili oluyormuş estradiol losyon bir arkadaşın sonucunu gördüm vertex bölgesi tamamen kapanmış önler sıklaşmış bana da tavsiye etti kullan diye. Miraç ile losyonu bir kutu aldığı açı tone ve 2 kutu Diana 35 Bir de decord ampul kullandım. Bunları loreal elseve argenine X3 sprey içinde çözdüm ama gel gelelim hiçbir faydasını görmedim. Ben önceki resmimde şimdiki resimlerimi kıyaslıyorum hiçbir fark göremedim. Yaşın 24 tekrar tedaviye başlayacağım avotart ile estradol losyon kullancam umarım bulursundan da hayal kırıklığına uğramam çünkü çok etkili olduğunu söylemişler şimdi sizlere sorum nasıl bir tedavi süreci izlemem gerek bana gerçekten saç çıkaran vertex ve tepe bölgeleri kapatan bir tedavi lazım önerilerinizi deneyimli arkadaşlardan tavsiye ve yorumlarını bekliyorum.

Miracle losyon öncesi sonrası resimli.jpg

R

ruadrash

Üye
Avodart 2 güne 1, estradiol losyon ve biotin 5000 mcg en iyi çözüm

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
72
Çevrim içi ziyaretçiler
42
Toplam ziyaretçi
114
Robots
57
Üst Alt