Munderm jel kullananlar yorumları nelerdir?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erdem
  • 183 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Erdem

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Geçen hafta cildiye doktoruna gitmiştim yüzümde ve çene kısmında hafif hafif kırmızı sivilceler çıkıyor ve bu sivilceler bazıları yarı gömülü halde yani cildin üst tabakanın altında oluyor dışardan gözükmüyor içinde şişiyor ağrı yapıyor. Proscar ilacı kullanıyorum Daha önce de böyle bir sorunum yoktu herhalde bu ilaçtan kaynaklandığını düşünüyorum. Bazı sivilceler deri altında iltihap şişliği oluşturmaya başlayınca ben de doktor tanıdığım vardı ona sordum bana munderm jel kullanmamı söyledi. Yüzümü yıkayıp kuruladıktan sonra bu kremi ince bir tabaka halinde sivilceli olan kısma sürüp bir iki saat bekletecekmişim. Adını ilk defa duyduğum için bana neden bu kremi verdi anlamadım çünkü birçok sivilce ilacı var ilk defa bu ilacı duyuyorum. Acaba aranızda munderm jel kullananlar var mı yarı gömülü sivilceler için önermiştir diye düşünüyorum. Faydasını gördünüz mü sivilce çıkmasını önlüyor mu?
 
S

Sude

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
doktor bana da munderm jeli verdi 2 ay kullan dedi şu ande 1. Ayımdayım hala bir değişiklik yok sivilce izlerim de yerli yerinde ayrıca hala sivilcem çıkıyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
257
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
397
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
181
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
195
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
197
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
225
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
19
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
30
Robots
5
Üst Alt