Munderm jel sivilce izlerini geçirir mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi bylegend
  • 125 Görüntülenme
  • 1 Yorum
B

bylegend

Üye
Mesajlar
18
Puanları
1
Munderm jel sivilce izlerini geçirir mi, Munderm jel, sivilce izlerinin geçmesine yardımcı olabilir ancak tamamen geçme garantisi verilemez. Sivilce izlerinin geçmesi için birçok faktör etkili olabilir ve her kişide farklı bir süre gerektiği de dikkate alınmalıdır. Ancak, Munderm jel'in cildi nemlendirme, pürüzsüzleştirme ve parlak hale getirme özelliği bulunur, bu da sivilce izlerinin görünürlüğünü azaltabilir. Bu nedenle, Munderm jel sivilce izlerini geçirme ihtimali bulunsa da bu durumun garantisi verilemez. Her durumda, doktorunuzdan cildinize uygun bir ürün ve tedavinin önerilmesi daha doğru bir sonuç elde etmenize yardımcı olabilir.
 
R

Ranch

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
ilaçı 2 aydır kullanıyorum doktor gece yatarken sür sabahta yuzunu yıka dedi 2 ay dediklerini yaptım suratımda daha fazla sivilce cıkmaya başladı ne yapmalıyım devam etmeli miyim sizce?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
215
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
359
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
167
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
176
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
182
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
210
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
6
Üst Alt