Nhs max saç solüsyonu kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi ali nuri
  • 175 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

ali nuri

Üye
Arkadaşlar geçen Instagram'da bir arkadaşın bu solüsyonu reklam yaptığını gördüm aldığı Instagram sayfasını ziyaret ettim gene aynı kullanan bir kaç kişi saç çıkarttığı resimleri vardı. Tepe bölgesinde açık olan kısımdaki tüyler kalınlaşmış. Bende bir kaç mesaj yazdım kendisine kaça aldığını nasıl kullandığını felan söyledi. Gerçekten çok etkili olan bir serummuş içinde tamamen doğal bileşenler varmış yan etki yapmıyormuş. Ürün içeriği hakkında bilgi bulamadım. Aranızda nhs max saç solüsyonu kullananlar, duyanlar, bilenler var mı? Bilgilendirme yaparsanız kullanacak insanlar için faydalı olur.

nhs max saç solüsyonu kullananlar.jpg

A

Albetis

Üye
Nhs max diye bir solüsyon daha mı varmış? Herfün yeni bir serum çıkıyor iyice kafamı karıştırdınız artık.

G

Ghturk

Üye
Bu nhs max solüsyonu avusturalyada bi eczacı yapıyor. İngiltereye yoluyormuş. Türkiyede vermeye başlamış. Ankarada temin eden biri var. Gözümle gördüm baya saç çıkartıyor bende sipariş vercem bakalım.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
39
Üst Alt