Proscar ile bu saçları kurtarabilir miyim?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aykut
  • 403 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Aykut

Üye
Merhaba arkadaşlar 25 yaşımdayım son 1 yıldır saç dökülmem çok arttı önler tepeler iyice açılmaya başladı saçlar çok inceldi xpecia tablet kullanıyorum 5 ay oldu ancak etki etmiyor. Geçen hafta doktora gittim bana minoxil yazdı, vitamin tableti kullan 3 ay sonra tekrar gel dedi. Proscar kullansam sorun olur mu hocam dedim kullanabilirsin yan etki yapıyormuş görürsem bırakmalımıyım sordum bırakırsan saçların daha çok dökülür dedi. Resmimi ekledim konuya. Bana etkili bir tedavi önerirmisiniz ne yaparsam saçlarımı kurtarabilirim. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin. Teşekkürler..

Proscar ile bu saçlari kurtarabilir miyim.jpeg

C

Charismax

Üye
Proscar, biotin 5 mg bir yıl kullanman gerek sonucu ne olur bilemeyiz çok agresif dökülmen yoksa etki eder dökülen saçlar çıkabilir yaşın genç daha

A

Alcapone

Üye
Minoxdil 2 günde 1 kullan saçları döngüye sokup çok döker en iyisi proscar kullan zamanla toplar saçların

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4
Robots
62
Üst Alt