Prozinc Kepek Şampuan Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi yunusemre
  • 181 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

yunusemre

Üye
Mesajlar
24
Puanları
1
Prozinc kepek şampuanı kullananlar var mı, aşırı şekilde saçlarım yağlanıyor dökülmede çoğaldı özellikle şakaklarda yağlanma daha çok oluyor bu durumun sebebi anrojen kaynaklı olduğunu düşünüyorum dht etkisi ne kadar çok yağlanma olursa saç köklerinde ki sebum aktivitesinde artıyor. Ketoral şampuan kullanıyorum ilk yıkamada iyi geliyor ama ikinci gün yağlanma aynı seviyede.

Yağlanmayı tamamen kesen yada 3 gün saçı kurur tutan bir şampuan yok mu? Denediğim bütün şampuanlar aynısınıcu veriyor. Kullanıp memnun kaldığınız şampuanları yazabilirseniz sevinirim bol bol yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.
 
R

Rookie

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Organicum yağlı saçlsr için olanı deneyebilirsin bende çok şampuan kullandım ama en azından bunu beğendim. Tam önlemiyor ama yağlanmayı iki gün önlüyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
427
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
264
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
403
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
408
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
239
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
375
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
62
Robots
8
Üst Alt