Ramadan Pharmacy Fx16 kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Player
  • 500 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Player

Player

Üye
Mesajlar
33
Puanları
6
Merhaba değerli forum sakinleri bugün kuaförde traş olurken berberle saç dökülmesi üzerinden biraz sohbet ettik. Kendisininde saçları dökülmüş tepe bölgem açıktı falan diye söyledi. Onun arkadaşı yurt dışındaymış buna Ramadan FX16 saç çıkarma solüsyonu önerip göndermiş. Serum içinde %5 minoxidil i, 0.25 finasteride ve bimatoprost olduğunu söyledi. Yurt dışından arkadaşı gönderdiği için fiyatı uyguna geliyormuş. Serumu kullanmadan önceki fotoğrafını gösterdi eğer doğruysa şuanki durumuyla kıyaslama yaptığımda arada çok fark olduğunu gördüm. Sanki görseniz saç ektirmiş gibi bir hal almış. Tepe bölgesi 6 ayda kapanmış önler 9 ayda sıklaşmış dediğine göre. Bende bu serum hakkında internette biraz araştırma yaptım kullananların yorumlarını felan okudum ancak kesin bir kullanan yorumu göremedim. Kendisi bir çok kişiye bu serumu satıyormuş çok fazla sonuç alıp memnun kalanlar var çevremizde diyor. Serum içeriğinde minoxidil, finasterid ve bimatoprost var, minoxil saç çıkarıcı finasteritte dht önleyici bimatoprost saç büyüme uyarıcı PGF2a prostaglandin analoğu yani damar genişletici etkisi var. Saç keseciklerini canlandırıp büyüklüklerini artırır ve saçınızın doğal büyüme döngüsünü uzatır. Diğer içerikler retinol a, çinko, E - B5 vitamini ve kafein. Ürünün içeriği EMR Hair ile aynı yani birebir benzer ürün diyebilirim. Ürünün fiyatı 1050 tl aranızda bu serumu kullanıp saç çıkışı yaşayan, bilen varsa deneyimlerini bizlere akatarabilir mi? Ürünün resmini ekledim.


Ramadan Pharmacy fx16 kullananlar yorumları.jpg
 
C

Chrisis

Üye
Üye
Mesajlar
65
Puanları
6
Buna bu parayı verene kadar kendim hzırlarım minoxidil, finasterid, bimatoprost ve kafein rahatlıkla bulunabiliyor. Bu parayı averecek olan bu hammaddeleri rahatlıkla temin eder. Zaten bimatoprost harici diğerleri bulunuyor. Hem içerik oranlarında kendiniz belirleyebilirsiniz.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
398
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
244
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
381
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
381
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
223
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
360
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
2
Üst Alt