Ramadan Pharmacy Fx16 kullananlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Player
  • 539 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Player

Player

Üye
Merhaba değerli forum sakinleri bugün kuaförde traş olurken berberle saç dökülmesi üzerinden biraz sohbet ettik. Kendisininde saçları dökülmüş tepe bölgem açıktı falan diye söyledi. Onun arkadaşı yurt dışındaymış buna Ramadan FX16 saç çıkarma solüsyonu önerip göndermiş. Serum içinde %5 minoxidil i, 0.25 finasteride ve bimatoprost olduğunu söyledi. Yurt dışından arkadaşı gönderdiği için fiyatı uyguna geliyormuş. Serumu kullanmadan önceki fotoğrafını gösterdi eğer doğruysa şuanki durumuyla kıyaslama yaptığımda arada çok fark olduğunu gördüm. Sanki görseniz saç ektirmiş gibi bir hal almış. Tepe bölgesi 6 ayda kapanmış önler 9 ayda sıklaşmış dediğine göre. Bende bu serum hakkında internette biraz araştırma yaptım kullananların yorumlarını felan okudum ancak kesin bir kullanan yorumu göremedim. Kendisi bir çok kişiye bu serumu satıyormuş çok fazla sonuç alıp memnun kalanlar var çevremizde diyor. Serum içeriğinde minoxidil, finasterid ve bimatoprost var, minoxil saç çıkarıcı finasteritte dht önleyici bimatoprost saç büyüme uyarıcı PGF2a prostaglandin analoğu yani damar genişletici etkisi var. Saç keseciklerini canlandırıp büyüklüklerini artırır ve saçınızın doğal büyüme döngüsünü uzatır. Diğer içerikler retinol a, çinko, E - B5 vitamini ve kafein. Ürünün içeriği EMR Hair ile aynı yani birebir benzer ürün diyebilirim. Ürünün fiyatı 1050 tl aranızda bu serumu kullanıp saç çıkışı yaşayan, bilen varsa deneyimlerini bizlere akatarabilir mi? Ürünün resmini ekledim.

Ramadan Pharmacy fx16 kullananlar yorumları.jpg

C

Chrisis

Üye
Üye
Buna bu parayı verene kadar kendim hzırlarım minoxidil, finasterid, bimatoprost ve kafein rahatlıkla bulunabiliyor. Bu parayı averecek olan bu hammaddeleri rahatlıkla temin eder. Zaten bimatoprost harici diğerleri bulunuyor. Hem içerik oranlarında kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
11
Çevrim içi ziyaretçiler
7
Toplam ziyaretçi
18
Robots
53
Üst Alt