Saç Çıkaran Mavi Su Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mavi
  • 337 Görüntülenme
  • 3 Yorum
M

Mavi

Üye
Mesajlar
3
Puanları
1
Saç dökülmesi günümüzde oldukça yaygınlaşan önemli bir rahatsızlık haline geldi. Özellikle erkekler başta olmak üzere kadınlarda da sıklıkla görülen bu sorunun altında genetik yatkınlığa bağlı olarak gelişen Androgenetik alopesi yer almaktadır. Androgenetik alopesi tipi saç dökülmesi androjen hormonu kaynaklı olarak dökülmelere sebep olmaktadır. Erkeklik hormonu olan testosteron saç kökü dermal papila hücrelerinde olumsuz etkiler yaparak saç foliküllerinin giderek küçülmesine ve sonucunda saç üretemez hale gelmesine sebep olmaktadır.

Saç çıkaran mavi losyon ile Androgenetik alopesi tipi saç dökülmesini önleyebilir ve dökülmüş saçları tekrar çıkmasını sağlayabilirsiniz. Mavi serum içinde vitaminler ve antiandrojen hormonlar bulunmaktadır. Antiandrojen ilaçlar dökülmeye neden olan dht'yi azaltarak yerine östrojen hormonu bağlanmasını sağlar. Bu sayede uyuyan saç kökleri tekrar aktifleşerek saç büyütmeye başlar.

Mavi losyon içindeki östrojen etkili bir cilt yrnileyicidir. Östrojenler derideki kollajen sentezini arttırır. Eski kolajeni parçalayarak yeni kolajen ile değişmesi sağlar.
 
L

Luke

Üye
Mesajlar
11
Puanları
1
Sosyal medyada mavi suyu çok duydum ama bir türlü deneme şansım olmadı. Saç çıkarttığını söyleyen çok kişi var. Mavi su hakkında bilgisi olan var mı, kullananlar faydaları hakkında bilgi verecek olan var mı?
 
H

Hakonek

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Bu losyonu arkadaşım 3 şişe kullandı saç çıkarttığını gördük ama çok tüy şeklinde çıkarttı fazla etkili olmayınca tekrar kullanmadı
 
R

riaz

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
Merhaba mavi serum satıyorsanız almak istiyorum orjinal ürün mü?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
398
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
244
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
381
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
381
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
223
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
360
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
11
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
15
Robots
4
Üst Alt