Saç dibi ağrısı neden olur

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi blacklotus
  • 137 Görüntülenme
  • 2 Yorum
B

blacklotus

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Arkadaşlar saç diplerim son 7 aydır inanılmaz derecede acıyor ağrıyor, özellikle saçlarımı tararken sanki saçlarımın dipleri donmuş gibi bir ağrı hissediyorum bu ön bölgelerdeki saçlarımda sürekli bir yanma batma acısı devam ediyor ama ense bölgemdeki saçlarda hiçbir ağrı yok sanırsam bu dht hormonundan dolayı kaynaklanan ağrılar köklerde inflamasyon oluşuyor. Saç köklerindeki bu ağrıları Aspirin ilacı içerek önleyebilir miyiz ya da bildiğiniz etkisi olan ilaçlar losyonlar var mı? Forumdaki bilgileri arkadaşlardan öneri istiyorum.
 
M

Mems

Üye
Mesajlar
5
Puanları
1
Saç köklerinde dht inflamasyonu oluşuyor çaresi dutasterid yada finasterid diğer türlü geçmiyor bendede ara sıra oluyor.
 
P

Payitaht

Üye
Mesajlar
26
Puanları
1
Coraspin 100 mg 2 güne 1 ve finasterid 1.25 kullanıyorum saç dibi ağrısını önlüyor bende erkek tipi saç dökülmesi var kafa derisi madajıda yapıyorum iyi geliyor
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
419
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
256
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
398
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
398
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
233
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
372
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
6
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
14
Robots
3
Üst Alt