Saçı jiletle kazıtmak fayda verir mi?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi BtnAlp
  • 386 Görüntülenme
  • 9 Yorum
B

BtnAlp

Üye
Saçımım durumu iyi değildi önlerde incelme seyrelme var bende jilete vurdum ekim için erken yaşım küçük bunu biraz da olsa gürleştirmek veya kalınlaştırmak için ne yapmak lazım bilgisi olan var mı? Hergün düzenli saç diplerine kafein, biberiye suyu kullanıyorum şimdilik iyi geliyor? Ne önerirsiniz bilgisi olan?

P

ParadoX

Üye
Faydası olmaz yaş kaç antiandrojen ilaçlar yada losyonlar kullanmalısın

U

Umut21

Üye
Valla dostum dökülmeye basladiysa ne yapsan boş artık mecbur ektirmek lazım

P

piranha

Üye
Kan testi yaptır hemogram, çinko, ferritin , t3,t4, tsh, selenyum, biyotin, testosteron baktırmanızda fayda var

K

Kilbery

Üye
R

ruadrash

Üye
Ben 3 yıldır saçları kazıtoyorum hiç faydası yok saçlar aynı dökülmeye devam ediyor
Saçımım durumu iyi değildi önlerde incelme seyrelme var bende jilete vurdum ekim için erken yaşım küçük bunu biraz da olsa gürleştirmek veya kalınlaştırmak için ne yapmak lazım bilgisi olan var mı? Hergün düzenli saç diplerine kafein, biberiye suyu kullanıyorum şimdilik iyi geliyor? Ne önerirsiniz bilgisi olan?

K

Kelboy

Üye
Saç kazıtmak eğer sık sık yapılıyorsa deri gerginliğini artırabilir daha çok dökülmeye sebep olur

R

roronoa

Üye
Saçı kazitmayla uzatmayla alakaasi yok saç dokulmesinin. 1.sebep DHT ve genetik yatkınlık 2. sebep iflamasyon ve saçlı deri hastaliklari

R

REST

Üye
Jilet saçın dökülmesine engel olmaz, saç tellerin yıpranmasını engeller

B

BtnAlp

Üye
@Umut21, aynen kazıtmanın faydası yok dökülmeler devam ediyor

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
390
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
232
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
370
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
370
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
221
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
352
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
6
Üst Alt