Saçlarda seyrelme başladı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Berkay
  • 413 Görüntülenme
  • 4 Yorum
B

Berkay

Üye
Arkadaşlar merhaba 19 yaşındayım saçlarımın üst kısmında seyrelme oluşmaya başladı baba tarafı %65 genetik dökülme var önceden önlemini almak istiyorum sizlere şu ilaçları almak için danışmak istiyorum!

Minoxidil
Xpecia
Dermaroller
Haftada 1 çörek otu yağı
Biotin ve saç ampülü

Bu yazdıklarımı xpecia, dermaroller ve minoxidil nasıl kullanmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

Proscar finasterid ilacını bu yaşta kullansam mı kullanmadan mı bilemedim. İleriki cinsel hayatımda sorun yaşamak istemiyorum zaten 25 yaşıma gelince saç ektirmeyi düşünüyorum şimdilik beni kurtarsın yeterli.

Yarın büyük ihtimal saçımım fotosunu atarım buraya

P

Poyraz

Üye
Çokmu dökülüyorda erken yaşta saç ektirmeyi düşünüyon belki tedaviler ile kurtararabilirsin

R

Racing

Üye
Bu yaşta proscar olmazda biotin ve procapil içeren serumlar olabilir

• Konu Sahibi Konu Sahibi
B

Berkay

Üye
Çokmu dökülüyorda erken yaşta saç ektirmeyi düşünüyon belki tedaviler ile kurtararabilirsin
Ailemde babam kel amcam kel babam 25 yaşında tepesi açılmış benimde aynı şekilde dökülme başladı sanırım aynısı gibi olacak
Bu yaşta proscar olmazda biotin ve procapil içeren serumlar olabilir
Öneri için teşekkürler hocam ikisinide düşünecem procapil olarak öneriniz var mı?

R

Racing

Üye
Ailemde babam kel amcam kel babam 25 yaşında tepesi açılmış benimde aynı şekilde dökülme başladı sanırım aynısı gibi olacak

Öneri için teşekkürler hocam ikisinide düşünecem procapil olarak öneriniz var mı?
Evocapil yada alopecia olabilir procapil oranı %5 olmalı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
75
Üst Alt