Saçlarım Çok Çabuk Yağlanıyor ve Dökülüyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi egemen14
  • 310 Görüntülenme
  • 6 Yorum
E

egemen14

Üye
Her gün saç yıkamak istemediğim için yağlanmayo önleyen bir şampuan öneriniz var mıdır? Başta önler şakaklar dahil hemen yapılanıyor. Babamın da aynı şekil yağlanma sorunı var. Kullanmadığımız şampuan kalmadı en son katran sabunu aldık oda fayda etmiyor. Kafamın arkasında ortalarda yağlanma tok sadece ön alın tarafları çok yağlı ne kullansam geçmiyor. Bir yerde okumuştum yağlanma genetik dökülme ile beraber oluyormuş yani dökülme olduğu müddetçe devam edermiş. Birde jöle, sprey falan hiç bişi kullanmıyorum hergün yıkadığımda da saç şeklini almıyor şampuanla yıkadığımda kalkmıyor saçlar

O

Odesca

Üye
Her gün yıkayacaksın başka çaren yok

İ

İlhan

Üye
aynı dert bendede var her sabah duş alırım ama yinede akşama kalmadan yağlanıyor

Mina

Mina

Üye
Aynen benim saçlar da öyle aşırı yağlanma ve dökülme beraber oluyo

Ç

Çağrı

Üye
Her gün yıkamaktan başka çare yok. Yağlı olunca saçlar insan sanki çevresine bakımsız görünüyor mecbur yıkamak gerekiyor

E

Emirhan

Üye
yakışcağını bilsem 3 e vurdumcam kafayı

C

Chrisis

Üye
Üye
Her gün yıkarsanız sebum hücreleri yağ üretmeye zorlarsınız derinin belli bir nem dengesi vardı ılık su ile sadece durulama yapın

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
46
Üst Alt