Sante Plus Çatlak Krem Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yasmina
  • 212 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Yasmina

Yasmina

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Selam kızlar benim karım ve kalça bölgemde bayağı çatlaklarım var özellikle basen tarafında uzun şekilde çizgi yatay şeklinde bayağı belli olmaya başladı. Çatlakları gideren krem arayışı içindeyim irkaç tane krem kullandım ama İsmet etkisini görmedim. Eskiden kalma çatlaklarım da var biraz daha kilo aldığım için diyet yapmıştım dengesiz bir şekilde kilo verince hepsi ortaya çıktı şimdi. Bir de beyaz çizgiler halinde gözüküyor özellikle yazıları cilt esmerleşince hepsi net bir şekilde gözükmeye başlıyor.

En son olarak çatlaklar için babe çatlak kremi aldım çok işe yaradı kırmızımsı renkteydi ve çok iyi geldi kızarıklar gözle görülür şekilde kısa sürede azaldı bide cildimi pamuk gibi yapıyor. Kremin kullanım şekli üstünde bi üç ay kullanılması gerektiği yazıyor ben kullanmaya başlayalı daha 2 hafta oluyor ümitliyim bakalım devam ediyorum.
 
crazy girl

crazy girl

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Not düşelim, seneler sonra lazım olur belki
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
305
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
446
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
195
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
216
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
212
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
241
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
20
Toplam ziyaretçi
60
Robots
6
Üst Alt