Sante Plus Egzama Şampuanı Şikayet

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Zafer
  • 238 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Z

Zafer

Üye
Mesajlar
12
Puanları
1
Sante plus saç derisi egzama şampuanı kullananlar şikayet eden var mı bu şampuamdan, ne yaptıysam önleyemedim saç egzaması ile başım dertte. Saçımı akşam yıkasam bir gün sonra felaket yağlanıyor birde kepek sorunu olunca sarı sarı kabu parçaları geliyor. Saçlarıma şekil veremiyor düz durmuyor yağdan dolayı. Yağlanma önleyici şampuanlar kullandım fayda yok. Vitaminler kullandım araştırdım yağlanmayı önleyen tablet aldım oda fayda etmedi. En son bu şampuanı kullanmak istiyorum bu şampuan hakkımda memnun olmayan şikayet edem forumda kullanan birileri var mıdır? Deneyimlerini yazabilirler mi teşekkürler.
 
T

Tamer

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Sante Plus egzama için olan şampuan resmen mahvetti saçımı. Kaşıntıdan duramaz oldum, kepekler daha da çoğaldı ve pul pul dökülmeye başladı. Ayrıca saçım da dökülmeye başladı. Kullanacak arkadaşlar ona göre alın.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Yeni tedavim
oscar
Cevaplar
6
Gösterim
397
oscar
O
D
Cevaplar
2
Gösterim
243
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
381
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
380
O
A
Cevaplar
1
Gösterim
223
DijitalDoctor
DijitalDoctor
B
Cevaplar
1
Gösterim
359
erdemir
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
21
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
34
Robots
11
Üst Alt