Sante Plus Egzama Şampuanı Şikayet

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Zafer
  • 249 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Z

Zafer

Üye
Sante plus saç derisi egzama şampuanı kullananlar şikayet eden var mı bu şampuamdan, ne yaptıysam önleyemedim saç egzaması ile başım dertte. Saçımı akşam yıkasam bir gün sonra felaket yağlanıyor birde kepek sorunu olunca sarı sarı kabu parçaları geliyor. Saçlarıma şekil veremiyor düz durmuyor yağdan dolayı. Yağlanma önleyici şampuanlar kullandım fayda yok. Vitaminler kullandım araştırdım yağlanmayı önleyen tablet aldım oda fayda etmedi. En son bu şampuanı kullanmak istiyorum bu şampuan hakkımda memnun olmayan şikayet edem forumda kullanan birileri var mıdır? Deneyimlerini yazabilirler mi teşekkürler.

T

Tamer

Üye
Sante Plus egzama için olan şampuan resmen mahvetti saçımı. Kaşıntıdan duramaz oldum, kepekler daha da çoğaldı ve pul pul dökülmeye başladı. Ayrıca saçım da dökülmeye başladı. Kullanacak arkadaşlar ona göre alın.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
510
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
293
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
430
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
2
Toplam ziyaretçi
2
Robots
55
Üst Alt