Sante plus leke kremi kullananlar yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Gizem
  • 132 Görüntülenme
  • 1 Yorum
G

Gizem

Üye
arkadaşlar yüzümde önceden çıkan sivilcelerden dolayı hafif kare lekeler var cilt renk tonunda hafif değişimler hala gitmiş değil daha önceden birkaç krem kullandım azelderm krem, fito krem, nadixa krem gibi ama pek faydalı olmadı bu cilt renk tonu değişimini ayarlamak için sante plus leke kremi kullananlar var mı? Daha önceden hiç sante plus markasının ürünlerini kullanmadım birçok farklı ürünü var acaba bu krem faydası oluyor mu ciltteki izleri lekeleri geçirmede pürüzsüz hale getirmede faydası var mı yani kullanıp bebek gibi bir cilde sahip olan varsa deneyimlerini yazabilir mi yardımcı olursanız çok memnun kalırım teşekkürler herkese.

crazy girl

crazy girl

Üye
Canım ben de bu kremi kullanmak istiyorum bir arkadaşım sipariş etti o bir 1 ay kullansın sonuçlarına bir bakayım eğer memnun kalırsa kendisine söylerim burada yorumlarını yazar.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
380
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
500
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
226
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
242
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
233
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
275
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
56
Üst Alt