Sebirox şampuan yüze sürülür mü?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Risalet
  • 1K Görüntülenme
  • 1 Yorum
R

Risalet

Üye
Mesajlar
1
Puanları
1
sebirox şampuan yüze sürülür mü, hayır, Sebirox şampuan yüzünüze sürülmemelidir. Sebirox şampuan, seboreik dermatit ve kepek gibi saç derisi sorunları için özel olarak formüle edilmiştir ve saç derisine uygulanması amaçlanmaktadır. Yüz cildi çok daha hassas olduğundan, bu tür bir ürünü yüzünüze uygulamanız önerilmez. Yüzünüzdeki herhangi bir cilt sorunu için uygun bir tedavi yöntemi arıyorsanız, bir dermatologla konuşmanızı öneririz.

Sebirox şampuan yüze sürülür mü.png


Sebirox şampuan ne için kullanılır?​

Sebirox şampuan, kepek ve seboreik dermatit gibi saç derisi sorunlarını tedavi etmek için kullanılan bir şampuandır. İçeriğindeki etken madde olan sekalsalipsin, mantarların büyümesini önleyerek kepek ve seboreik dermatitin neden olduğu kaşıntı, kızarıklık ve pullanma gibi belirtileri azaltmaya yardımcı olur. Sebirox şampuan, saç derisini temizlerken aynı zamanda nemlendirir ve saçın daha sağlıklı görünmesine yardımcı olabilir. Ancak, herhangi bir saç derisi sorunu ile ilgili tedaviye başlamadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir.

Diğer Konular:

 
M

matrax23

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Ben yüzümü bazen yıkıyorum hiçbir sorun olmuyor tabii çok sık kullanmayın aşırı yüz yağlanması olduğunda 2-3 dakika bekletip yıkayın ılık su ile durulayın.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
295
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
119
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
132
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
203
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
226
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
395
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
4
Üst Alt