Sebirox şampuan vücutta kullanılır mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Realty
  • 803 Görüntülenme
  • 0 Yorum
Realty

Realty

Üye
Mesajlar
26
Puanları
3
Sebirox şampuan vücutta kullanılır mı, bu şampuan vücut cildi sorunları için üretilmemiştir genellikle saç derisindeki kepek problemlerinin tedavisinde kullanılan bir üründür. Vücuttaki diğer bölgelerde kullanımı önerilmez. Eğer vücudunuzda bir cilt problemi varsa, bu konuda uzmanlaşmış bir doktora danışarak uygun tedavi yöntemlerini öğrenmeniz en doğrusu olacaktır.

Sebirox şampuan vücutta kullanılır mı.png

Sebirox şampuan ne için kullanılır?​

Sebirox şampuan, saç derisindeki mantar enfeksiyonlarına ve kepeklenmeye karşı kullanılan bir şampuandır. Aktif bileşeni ketokonazol, mantarların büyümesini ve çoğalmasını önleyerek kepeklenmeyi azaltır ve saç derisindeki kaşıntı, kızarıklık gibi belirtileri hafifletir. Sebirox şampuanın kullanımıyla ilgili olarak, ürünün etiketindeki talimatları takip etmek önemlidir ve gerektiği gibi doktorunuz veya eczacınızla danışmanız önerilir.

Diğer Konular:

 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

A
Cevaplar
1
Gösterim
252
Esra
M
Cevaplar
0
Gösterim
87
mirge
M
H
Cevaplar
0
Gösterim
97
H
L
Cevaplar
1
Gösterim
166
moonlife
M
H
Cevaplar
1
Gösterim
194
A
B
Cevaplar
2
Gösterim
339
Mecnun Ç.
M

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
17
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
29
Robots
3
Üst Alt