Tacrolin krem sivilceye iyi gelir mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Yeliz
  • 894 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Y

Yeliz

Üye
Mesajlar
4
Puanları
1
Tacrolin krem ne işe yarar, sivilceye iyi gelir mi, bu krem içinde kortizon vardır ve genel tedavi yöntemlerine yeterince yanıt vermeyen veya bunları tolere edemeyen erişkinlerdeki orta ve şiddetli atopik dermatitin yani egzamanın tedavisinde, ciltte kaşıntı, ciltte kuruma, ciltte kızarıklık gibi deri rahatsızlıklarda kullanılan etkili bir ilaçtır.

Arkadaşlar tacrolin kremi sivilce izleri ve sivilceleri yok etmek için kullananlar var mı iltihaplı akneler için etkisi oluyor mu ya da kullandığımıza herhangi bir yan etki ya da zarar verme olasılığı var mı?

Tacrolin krem sivilceye iyi gelir mi.jpeg
 
Y

Yusuf05

Üye
Mesajlar
7
Puanları
1
Sivilceleri yok etmek için bu krem kullanılmaz bu yazdığın gibi egzama gibi ciltte kuruma gibi hastalıklar için kullanılıyor sen fito krem, nadixa azelderm, tretin gibi kremler kullan.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
308
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
446
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
195
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
217
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
212
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
241
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
64
Robots
7
Üst Alt