Travazol Krem Kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saç Ekimi
  • 187 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saç Ekimi

Saç Ekimi

Üye
Üye
Mesajlar
57
Puanları
6
Travazol krem kullananlar yazımızı sonuna kadar okuyabilirler,
travazol krem, cildinizde oluşan akne, sivilce, yara veya iltihaplı bölgeler için kullanılır. Krem, içerisinde benzoil peroksit veya klorheksidin glukonat gibi maddeler içerir, bu maddeler cildinizdeki bakterileri öldürerek, iltihapları azaltır ve cildinizi temizler.

Krem, temizlenmiş cildinize ufak bir miktar uygulayın ve cildinizi yumuşak bir şekilde masaj yaparak yayın. Krem, sabah ve akşam uygulanmalıdır. Krem, cildinizde oluşan iltihapları azaltmak için yaklaşık 2 hafta boyunca kullanılmalıdır. Eğer cildinizde oluşan iltihaplar devam ederse, doktorunuzla konuşun.

Ayrıca, cildinizin duyarlı olduğu düşünülürse, ilk kullanımdan önce kremi cildinizin az bir miktarına uygulayın ve cildinizin reaksiyonunu izleyin. Eğer cildinizde kızarıklık, kaşıntı veya yanma gibi yan etkiler oluşursa, kremi kullanmayı durdurun ve doktorunuzla konuşun.
 
S

sacsiz

Üye
Mesajlar
14
Puanları
1
Merhaba travazol krem koltuk altı egzaması için kullanılıyor mu? Benim her yaz kolumda ve göğsümün yanında aynı yerde sürekli egzama çıkıyor nasıl geçirebilirim.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
217
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
361
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
168
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
177
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
182
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
212
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Sponsor Bağlantı

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
5
Toplam ziyaretçi
5
Robots
6
Üst Alt