Viapecia Sprey Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Rangel
  • 385 Görüntülenme
  • 0 Yorum
R

Rangel

Üye
Mesajlar
8
Puanları
1
Viapecia Sprey saç dökülmesini önlemek için procapil vardır bu etken madde saçı döken Androjen hormonu olan testestoronun, alfa-5 redüktazenziminin DHT ye dönüşmesini engelleyerek köklerin küçülmesini önleyerek saç incelmesinin önüne geçer. Procopil içeriğinde 3 etken madde vardır. Bunlar saç Biotinoyl Tripeptide – 1, Oleanolik Asit ve Apigenin kan dolaşımını hızlandırır, dht oluşumunu önler ve saçlarım sağlıklı uzamasına destek olur. İçeirğinde bulunan diğer etken saw palmetto 5-alfa redüktaz enzimini durdurarak DHT hormonunu inhibe ederek saç kaybını yavaşlatır, saçın yeniden çıkmasını sağlar. Biotin vitaminş saç teli oluşumunu ve yenilenmesini sağlar. Biotin temel protein olan keratin üretimini destekler Beta glukan saç kökünün bağışıklığını arttırır, saç derisinin sertleşmesini önler. Kafein uyarıcı etkisiyle kan dolaşımını hızlandırır henüz ölmemiş kökleri aktif eder. Genetik saç dökülmeleri ve testestoron hormonuylailgili dökülmelerde en etkili etken maddedir. Saç kökü verimliliğini arttırıp, saçın hızlı büyümesine yardımcı olur. ATP (biyolooojik hücre enerjisi) üretimini destekler. Laguna kılların saça dönüşmesine yardımcı olur

Viapecia Sprey Kullananlar Yorumları.jpeg


Viapecia Saç Dökülmesine Karşı Saç Spreyi 60 ml fiyatı 160 TL.

Arkadaşlar Viapecia saç dökülmesi önleyici spreyi kullananlar var mı, saç dökülmesini önlüyor mu memnun kalıp kalmadığınızı yazarsanız sevinirim. Yorumlarınızı bekliyoru.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
271
yunusemre
Y
R
Cevaplar
1
Gösterim
170
Charismax
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
629
L
A
Cevaplar
3
Gösterim
2K
E
R
Cevaplar
2
Gösterim
526
Ragna
R
P
Cevaplar
3
Gösterim
552
E

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
56
Çevrim içi ziyaretçiler
31
Toplam ziyaretçi
87
Robots
4
Üst Alt