Yaş 24 Saçlarım dökülüyor

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Erkan06
  • 95 Görüntülenme
  • 0 Yorum
E

Erkan06

Üye
Arkadaşlar merhaba 24 yaşımdayım yaklaşık son 2 yıldır yoğun bir şekilde saçlarım dökülüyor üst tarafların bayağı bir seyreldi bugüne kadar birçok ilaç vitamin şampuan serum kullandım ama hiçbirisi dökülen saçlarımı geri çıkartmadı sadece bir biotin kullandım 5 mg o biraz saçlarımı gürleştirdi daha sonra doktora gittim genetik dökülme olduğunu söyledi bana minoxil Forte %5 yazdı ben de forumlardan edindiğim bilgiler doğrultusunda saçları çok döktüğünü sürekli kullanılması gerektiğini anladım ben de bu yüzden başlamak istemedim sizin bana önerebileceğiniz tavsiyeler tedaviler var mıdır eğer tedavilerle sonuç alamazsam son çare olarak saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum biraz maddi durumu yerine gelince iyi bir firmada saç ekimi yaptırmak istiyorum önerileriniz varsa bekliyorum teşekkürler

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
0
Gösterim
37
Mustafa karaca
M
M
Cevaplar
1
Gösterim
50
T
O
Yeni tedavim
isabel
Cevaplar
8
Gösterim
509
I
D
Cevaplar
2
Gösterim
292
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
429
AhmetCan
A
O
Cevaplar
2
Gösterim
431
O

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
57
Üst Alt