Yasmin kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Nur
  • 128 Görüntülenme
  • 1 Yorum
N

Nur

Üye
Mesajlar
20
Puanları
1
Yasmin Doğum Kontrol hapı doğum içeriğinde 3 mg drospirenon ve 0,03 mg etinilestradiol içerir. Kullanım alanı doğum kontrolü için hamile kalmayı önlemek amacıyla kullanılır. Diğer sıklıkla kullanım alanları hormonlara bağlı vücutta su tutması, sivilce, ciltte yağlanma gibi şikayetlerin giderilmesi amacıyla da kullanılmaktadır. Her iki durumda da ilacın düzenli ve planlı kullanımı ilacın etkisini göstermesi için gerekli olan birincil şarttır. Bu tür östrojen ve progesteron içeren hormon ilaçlarını kullanmak için mutlaka doktor kontrolünde alınması gerekir. Östrojen testosteron engelleyici özelliği ile ciltte oluşan yağlanmanın önüne geçer.

Yasmin kullananlar yorumları.jpeg


Doğum kontrol hapları ilk aylarda saç dökülmesi yapabilir. Bu olağan bir durumdur yapmasının nedeni, daçların daha çok beslenmesini arttırdığı için eski incelmiş saçları kökler atar ve yeni saç uzamasına başlar. Buna dökülen saçları döngü sürecine başlatır.

Merhaba kızlar bu ilacı yüzde çıkan sivilceler için kullananlar var mı? Cildim çok yağlı çenemde sırtımda ara ara büyük sivilceler akne çıkıyor.
 
S

Simge

Üye
Mesajlar
9
Puanları
1
1 kutu bitince 7 gün ara veriyorsunuz sonra 2 kutuya başlıyorsunuz
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

E
Cevaplar
2
Gösterim
308
tyler
T
Esra
Cevaplar
0
Gösterim
446
Esra
sevval
Cevaplar
0
Gösterim
195
sevval
sevval
S
Cevaplar
0
Gösterim
217
Simel
S
sevval
Cevaplar
1
Gösterim
212
Simel
S
Shady
Cevaplar
2
Gösterim
241
Mina

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
14
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
18
Robots
5
Üst Alt