Aga-K Tablet Kullananlar Memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Esra
  • 2K Görüntülenme
  • 7 Yorum
Esra

Esra

Üye
Üye
Aga-K Tablet Kullananlar Bakabilir mi?

Saç dökülmesini önlemek için üretilmiş içerisinde çeşitli vitaminler, mineraller, bitkisel ekstralar bulunan, saç tellerinin güçlenmesi, canlanması için özel olarak hazırlanmış bir takviye edici kapsüldür. Saçın dökülmesine sebep olan dht hormonunu etkisiz hale getiren saw palmetto, At kuyruğu ve bira mayası gibi ekstreler ile saçların dökülmesine engel olmaya çalışır.

Bu tablet içerisinde saç kökü hücrelerinin sağlıklı bir şekilde saç büyütmeleri için faydalı vitaminler, mineraller ile bitkisel ekstratlar içerir. İçeriğindeki bileşenler saçların sağlıklı uzamaları, dolgun görünmesi ve saç tellerinin kalınlaşmasına yönelik multivitamin komplesi olarak hazırlanmıştır.

Günümüzde saç dökülmesi kadın - erkek yaygın sorunlardan biri haline gelmiştir. Özellikle erkekleri etkileyen erkek tipi saç dökülmesi bazı bayanlarda da görülebilmektedir. Bayanlarda östrojen hormonu azalmasına bağlı olarak artış gösteren testosteron hormonu genetik yatkınlığı olan bayanlarda dht hormonuna dönüşerek saç kökü hücrelerinin yenilenmelerini azaltmaktadır. Dht hormonu bilindiği üzere saç foliküllerinde artış gösterirse kılların kalitesinde azalmalar ve zamanla da geç uzamaya hatta kalıcı bir şekilde dökülmektedir.

Kadınlarda diğer sorunlardan dolayı da dökülmeler yaşanmaktadır. Bunların başında kansızlık demir eksikliği, hamilelik zamanında östrojen artışı, troid bozukluğu, yetersiz beslenme diyet uygulamaları, stres gibi nedenlere bağlı olarak ta dökülmeler yaşanmaktadır. Aga-k tablet içeriğindeki bileşenler bu tür dökülmelere oldukça fayda sağlar, kök hücreleri zararlı serbest radikallere karşı korur, hücre metobolizmasını düzene sokar.

Ürün içindeki saw palmetto bitkisel dht inhibitördür. Testosteron hormonunun dht'ye dönüşümünü etkisiz hale getirir saçları korumaya yardımcı olur. Atkuyruğu ekstresi saçların hızlı uzamasına destek olur.

Aga-K Tablet Nasıl Kullanılır​

Sabah ve akşam yemeklerden sonra günde 2 tablet yeterli miktarda su ile alınır. İlk 3 ay günde 2 tane diğer aylar günde tek tablet olarak devam edilmesi önerilir.

Aga-K Tablet Ne İşe Yarar​

Saç dökülmesini önlemeye yardımcı, dökülmüş saçların çıkmasına destek, saçların hızlı uzamasını ve saç tellerinin kalınlaşmasını sağlamaya yönelik geliştirilmiş bir gıda takviye edici üründür.

Aga-K Tablet İçeriği​

At kuyruğu ekstresi (Equisetum arvense) : 400 mg
Bira mayası (Saccharomyces cerevisiae): 300 mg
Biotin: 5000 µg
Vitamin B1 (Tiamin Hidroklorür): 100 mg
Vitamin B5 (D-Pantotenat Kalsiyum): 200 mg
Vitamin B6 (Piridoksin Hidroklorür): 10 mg
Resveratrol: 20 mg
Çinko: 15 mg
PABA (Paraaminobenzoikasit): 50 mg
Folik asit (Kalsiyum L-metilfolat): 600 µg

Atkuyruğu ekstresi saç dökülmesinde etkili midir? Atkuyruğu özünün saç dökülmesini durdurma veya yeni saç büyümesi oluşturma yeteneğini belirlemek için ek bilimsel araştırmalara ihtiyaç vardır. 2019 yılında yapılan bir araştırma incelemesine göre, at kuyruğunu saç dökülmesi için etkili bir çare olarak değerlendirmek için yeterli kanıt yok.

Saw palmetto ekstresi saç dökülmesini tedavi etmek için işe yarayıp yaramadığına dair araştırmalar sınırlıdır, ancak umut vericidir. Saw palmetto meyvelerinin özü, testosteronu DHT'ye dönüştüren bir enzim olan 5-alfa-redüktazı bloke edebilir. DHT saç dökülmesinden sorumlu moleküldür ve prostatın büyümesine de katılır.

Darı çekirdeği ekstresinin çeşitli klinik deneylerde etkili olduğu bulunmuştur. Saç köklerini kafa derisine sıkıca tutturmak, saç dökülmesini azaltmak ve saç büyümesini desteklemek için mükemmel bir bileşendir*. Parlayan, büyüyen ve sağlıklı saçlar oluşmasına katkıda bulunur.

Bira mayası sadece saç büyümesini artırarak saç dökülmesine karşı savaşmaya yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda vitamin ve proteinlerdeki zenginliği, yeni çıkmış saçın gerçek durumunu iyileştirdiği anlamına gelir. Kendin Yap saç maskesini zeytinyağı ve maden suyuyla karıştırarak bira mayasını rutininize dahil edebilirsiniz.

PABA, saçlarımız proteinden oluştuğu için dolaylı olarak saç büyümesine yardımcı olan vücutta kullanılan proteini geliştirmek için kullanılır. Sadece bu değil, hem erkek hem de kadınlarda saç dökülmesini azaltarak ve saçların beyazlamasını azaltarak sağlıklı saçların korunmasında faydalı olduğu bulunmuştur. Aynı zamanda kırmızı kan hücresi oluşumuyla da ilgilidir ve bağırsaklarda folik asit üretimine yardımcı olur.

Resveratrolün saç dökülmesini yavaşlatabileceğini veya önleyebileceğini doğrulamak için insan çalışmalarına ihtiyaç var” dedi. Resveratrolün, kan damarlarının boğulması ve hipoksi nedeniyle saç köklerinin ölmesine yol açan endotelyal disfonksiyonu önlediği öne sürüldü.

Aga-K Tablet Yan Etkileri​

Ürün açıklamalarındaki bilgiler, vaat edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamına gelmez. Ürünü almadan önce alanında uzman bir dermatoloğa danışmanızı öneririz.

Aga-K Tablet Emziren yada Hamile Bayanlar Kullanabilir mi?​

Hamile döneminde yada emziren bayanların bu ürünü kullanımı güvenli olmayabilir. Doğru karar vermek için doktorunuza danışmanız gerekir.

Aga-K Tablet Fiyatı​

Ürün içeriği 60 tablettir, 2022 yılı fiyatı 271 tl'dir.

B

Bilgili

Üye
Üye
Hocam fiyatı pahalı değil mi 2 ayda bir 270 lira bana biraz pahalı geliyor mesela maddiyat durumumdan dolayi ben kullanamam

N

Nur

Üye
Merhaba benim saçlarımın tepelerinde seyrelmeler oluştu saçlarımı taradığımda tutam tutam saç geliyor biotin vitamini kullanmıştım iyi geldi ama dökülmeler devam ediyor bu ürünü kullansam düzelme görebilir miyim?

Y

ysmn

Üye
Merhaba benim saçlarımın tepelerinde seyrelmeler oluştu saçlarımı taradığımda tutam tutam saç geliyor biotin vitamini kullanmıştım iyi geldi ama dökülmeler devam ediyor bu ürünü kullansam düzelme görebilir miyim?
Canım doktora muayene olman gerekli eğer tepe seyrekliğin varsa bu tür ürünler fayda göstermez hormon yüksekliğinden kaynaklı olabilir.

N

Nur

Üye
Canım doktora muayene olman gerekli eğer tepe seyrekliğin varsa bu tür ürünler fayda göstermez hormon yüksekliğinden kaynaklı olabilir.
Doktora gittim evet hormonla ilgili olduğunu söyledi vitamin ilacı olarak kullanıyorum destek olması bakımından

Z

Zaren

Üye
Dermatolog tavsiyesi aldım saç, tırnak ve cildime çok faydası oluyor, 2 aydır kullanıyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
547
Yalçınakan
Y
K
Cevaplar
1
Gösterim
215
M
G
Cevaplar
3
Gösterim
433
T
K
Cevaplar
1
Gösterim
289
yenike
Y
C
Cevaplar
3
Gösterim
449
letter
L
C
Cevaplar
1
Gösterim
919
Fearless
F

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
66
Üst Alt